VIP Sport

22. června 2018 • 18:00

Maradona šílel ze své Argentiny. Máchal rukama, pak se zhroutil

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Byl jako na trní. Legendární Diego Maradona byl před utkáním Argentiny s Chorvatskem nejdříve v dobrém rozmaru a z VIP lóže na stadionu v Nižním Novgorodu zdravil fanoušky a dělal si legrácky. Když ale začal zápas, byl to pořádný nápor na jeho srdce.Bývalý slavný hráč a později i trenér Diego Maradona během čtvrtečního utkání moc neposeděl. Neustále z tribuny gestikuloval, pořvával a máchal rukama, jako by byl přímo dole na lavičce Argentiny.

Diego Maradona fandil Argentině v utkání s Chorvatskem
Diego Maradona fandil Argentině v utkání s Chorvatskem

Když už po třetím gólu bylo jasné, že jeho milovaný tým prohraje, tak se rezignovaně zhroutil do sedačky a Boží rukou, tedy svou levačkou, kterou před dvaatřiceti lety dal na MS kontroverzní gól Anglii, si kryl obličej.

Nechtěl totiž dále sledovat fiasko krajanů v čele s hvězdným Lionelem Messim. Otázkou je, jestli bude mít Maradona vůbec sílu zajít na poslední utkání Argentinců ve skupině D, kdy se v úterý večer utkají s Nigerií na stadionu v Petrohradu.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze