VIP Sport

22. června 2018 • 18:00

Maradona šílel ze své Argentiny. Máchal rukama, pak se zhroutil

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Byl jako na trní. Legendární Diego Maradona byl před utkáním Argentiny s Chorvatskem nejdříve v dobrém rozmaru a z VIP lóže na stadionu v Nižním Novgorodu zdravil fanoušky a dělal si legrácky. Když ale začal zápas, byl to pořádný nápor na jeho srdce.Bývalý slavný hráč a později i trenér Diego Maradona během čtvrtečního utkání moc neposeděl. Neustále z tribuny gestikuloval, pořvával a máchal rukama, jako by byl přímo dole na lavičce Argentiny.

Diego Maradona fandil Argentině v utkání s Chorvatskem
Diego Maradona fandil Argentině v utkání s Chorvatskem

Když už po třetím gólu bylo jasné, že jeho milovaný tým prohraje, tak se rezignovaně zhroutil do sedačky a Boží rukou, tedy svou levačkou, kterou před dvaatřiceti lety dal na MS kontroverzní gól Anglii, si kryl obličej.

Nechtěl totiž dále sledovat fiasko krajanů v čele s hvězdným Lionelem Messim. Otázkou je, jestli bude mít Maradona vůbec sílu zajít na poslední utkání Argentinců ve skupině D, kdy se v úterý večer utkají s Nigerií na stadionu v Petrohradu.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze