VIP Sport

23. června 2018 • 20:30

Dovolená a výročí Kadeřábkových na Krétě: Terko, to je vzrůšo ze všech stran!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to kočka, o tom není pochyb, a když Terezu (27) vzruší oslavy svatebního výročí, je prostě k sežrání! Manželka fotbalového reprezentanta Pavla Kadeřábka (26) si užívala romantiku na Krétě. Pěkně v teple, sexy bikinách a po boku toho nejmilovanějšího.Uteklo to strašně rychle. Před rokem se Pavel s Terezou postavili k oltáři a řekli si ano. Vše jim kromě rodiny odsvědčila roztomilá dcerka Ema, která v září oslaví druhé narozeniny.

Na víkend, tedy přesně 365 dní po životním rozhodnutí, si naplánovali dovolenou na řeckém ostrově Kréta. Jak symbolické. „Vzala bych si tě hned znova, lásko. Miluji tě,“ vzkázala obránci bundesligového Hoffenheimu Česká Miss 2012. Napsala to ke svatební fotce při odpočinku někde na jihoevropské pláži.

I po takové době jsou Kadeřábkovi až po uši zamilovaní. Tak ať jim to vydrží ještě hodně dlouho!

Na dovče to bylo vzrůšo!
Na dovče to bylo vzrůšo!

Kadeřábek: Nabídka od lepšího klubu než Hoffenheim? Ničemu se nebráním
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze