VIP Sport

23. června 2018 • 20:30

Dovolená a výročí Kadeřábkových na Krétě: Terko, to je vzrůšo ze všech stran!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to kočka, o tom není pochyb, a když Terezu (27) vzruší oslavy svatebního výročí, je prostě k sežrání! Manželka fotbalového reprezentanta Pavla Kadeřábka (26) si užívala romantiku na Krétě. Pěkně v teple, sexy bikinách a po boku toho nejmilovanějšího.Uteklo to strašně rychle. Před rokem se Pavel s Terezou postavili k oltáři a řekli si ano. Vše jim kromě rodiny odsvědčila roztomilá dcerka Ema, která v září oslaví druhé narozeniny.

Na víkend, tedy přesně 365 dní po životním rozhodnutí, si naplánovali dovolenou na řeckém ostrově Kréta. Jak symbolické. „Vzala bych si tě hned znova, lásko. Miluji tě,“ vzkázala obránci bundesligového Hoffenheimu Česká Miss 2012. Napsala to ke svatební fotce při odpočinku někde na jihoevropské pláži.

I po takové době jsou Kadeřábkovi až po uši zamilovaní. Tak ať jim to vydrží ještě hodně dlouho!

Na dovče to bylo vzrůšo!
Na dovče to bylo vzrůšo!

Kadeřábek: Nabídka od lepšího klubu než Hoffenheim? Ničemu se nebráním
720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud