VIP Sport

23. června 2018 • 20:30

Dovolená a výročí Kadeřábkových na Krétě: Terko, to je vzrůšo ze všech stran!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to kočka, o tom není pochyb, a když Terezu (27) vzruší oslavy svatebního výročí, je prostě k sežrání! Manželka fotbalového reprezentanta Pavla Kadeřábka (26) si užívala romantiku na Krétě. Pěkně v teple, sexy bikinách a po boku toho nejmilovanějšího.Uteklo to strašně rychle. Před rokem se Pavel s Terezou postavili k oltáři a řekli si ano. Vše jim kromě rodiny odsvědčila roztomilá dcerka Ema, která v září oslaví druhé narozeniny.

Na víkend, tedy přesně 365 dní po životním rozhodnutí, si naplánovali dovolenou na řeckém ostrově Kréta. Jak symbolické. „Vzala bych si tě hned znova, lásko. Miluji tě,“ vzkázala obránci bundesligového Hoffenheimu Česká Miss 2012. Napsala to ke svatební fotce při odpočinku někde na jihoevropské pláži.

I po takové době jsou Kadeřábkovi až po uši zamilovaní. Tak ať jim to vydrží ještě hodně dlouho!

Na dovče to bylo vzrůšo!
Na dovče to bylo vzrůšo!

Kadeřábek: Nabídka od lepšího klubu než Hoffenheim? Ničemu se nebráním
720p 360p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze