VIP Sport

25. června 2018 • 05:00

Káže vodu a sám pije pivo: Slavný kouč na dovolené neudělá krok bez cigára!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na hráče je jako pes, ale sám může všechno! Trenér Liverpoolu Jurgen Klopp (50) zrovna nejde svým svěřencům příkladem. Na dovolené nedaleko francouzského St. Tropez popíjel pivo na pláži a na každém kroku mu kromě manželky dělala společnost cigareta!Kdyby viděl své hvězdy Firmina, Salaha či Maneho, jak bafají na dovolené tabák, určitě by si je vzal na kobereček a dal jim výchovný pohlavek. Klopp je známý svým tvrdým a důsledným přístupem. Od hráčů očekává více než stoprocentní přístup, nic jim tak snadno neodpustí a co se týče životosprávy, je nekompromisní.

Trenér Liverpoolu Jurgen Klopp nejde svým svěřencům příkladem. Na dovolené popíjel pivo a na každém kroku mu dělala společnost cigareta!
Trenér Liverpoolu Jurgen Klopp nejde svým svěřencům příkladem. Na dovolené popíjel pivo a na každém kroku mu dělala společnost cigareta!

Jenže na pláži a na jachtě kolem kouzelného městečka, kde četník Louis de Funés honil zloděje, ukázal, že jeho život rozhodně není bez hříchu. Pořádná porce bublinkového lageru provázela Kloppa po celou dobu relaxace. Ale uznejme, kdo by se ve čtyřicetistupňových pařácích obešel bez kapky lahodného chmelového moku?!

Při odpočinku ve Francii už vyhlíží nové posily. A že se jich v Rusku ukazuje! Nechme se překvapit, kam Jurgenova ruka sáhne a jaké plejery do svého anglického velkoklubu přivede…

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud