VIP Sport

4. července 2018 • 19:19

Šílenci řádí na tribunách během fotbalového MS: Marťan, žabák i sumó

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Někdo by v podobném kostýmu nevyšel ani z bytu. Někteří odvážlivci se s prazvláštními kostýmy vypraví na druhý konec planety, aby mohli podpořit svůj národní tým na mistrovství světa ve fotbale. Kdo na tribunách v Rusku nejvíce baví či děsí diváky?Dokážou rozesmát, ale občas i pěkně vyděsit. Na světový šampionát vyrazily stovky lidí, kterým nestačí obléknout se na stadion do dresu v národních barvách. Někteří fanoušci na sebe chtějí pořádně upozornit a daří se jim to. Na tribunách tak můžete zahlédnout mimozemšťana, zápasníka sumó nebo člověka, který má na sobě plyšový kostým pohádkové postavičky Elma z oblíbeného dětského naučného pořadu Sezamová ulice.

Nejstrašidelněji ze všech pravděpodobně působí kyprý Kamerunec zvaný Zomo, jež vyráží do ulic svlečený do půli těla a na hrudi, břiše i obličeji má ruskou trikolóru a nápis Rossia. Ale bát se nemusíte, protože je velmi přátelský. A nejen on! Pořadatelé šampionátu v Rusku jsou zatím nadmíru spokojeni, protože kromě zábavných exotů nezaznamenali žádné velké výtržnosti a „tradiční“ bitky mezi fanoušky.

Fanoušci si poslední hodiny před začátkem světového šampionátu užívali
Fanoušci si poslední hodiny před začátkem světového šampionátu užívali

Rusko žije světovým šampionátem. Podívejte se, jak fanoušci slavili v ulicích Moskvy!
1080p 720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze