VIP Sport

26. června 2018 • 14:22

Sestrovražedná sexy bitva českých jetsurfařek: Šly si po krku v Anglii!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Šly si po krku! Po Brně se Světový pohár v Jet Surfingu rozjel do Anglie, kde se o první flek rvaly Češky. Vedoucí ženu v boji o titul mistryně světa Martinu Bravencovou nakonec porazila Aneta Šacherová, která ji v čele žebříčku po druhém závodě vystřídala.Na anglickém jezeře Woboston dominovali Češi. „Lukáš Záhorský jezdil skvěle a svěťák vyhrál. Ve finále měl nepříjemnou srážku s Kubou Kornfeilem, ale oba se nakonec do závodu vrátili. Mě štve, že mě porazila Aneta, ale v Číně jí to vrátím!“ slibuje sexy brunetka, která létá po hladině se soupeřkami na moto surfu až 60km/h.

Vzhledem k tomu, že tento sport byl vymyšlen v Česku, stále si naši jezdci udržují ve světě TOP postavení. „Pořád jsme průkopníci, ale konkurence se zvedá. Lukáš porazil přes 50 borců! Byly to krásné závody. Perfektní zázemí, rychlá trať a zajímavá voda. Byly tam dlouhé rychlostní pasáže. Jezdilo se na hraně fyzických možností. Myslím, že diváky to dle reakcí hodně bavilo,“ popisuje Bravencová průběh dramatických honiček po vodě.

K trofeji pro světového šampiona mají muži i ženy ještě daleko. „Za měsíc nás čeká čínská Šanghaj, pak jedeme do korejského Busanu a končíme v USA v Naples. Jetsurfing postupuje krůčky dopředu. Je to vidět na organizaci i diváckém zájmu. Lidé zkoušejí víc a víc jezdit, uděláme nějaké exhibice, aby to stálo za to,“ těší se na blízkou budoucnost nejlepší žena planety z loňského roku.

Šly si po krku! Po Brně se Světový pohár v Jet Surfingu rozjel do Anglie, kde se o první flek rvaly Češky.
Šly si po krku! Po Brně se Světový pohár v Jet Surfingu rozjel do Anglie, kde se o první flek rvaly Češky.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud