VIP Sport

26. června 2018 • 11:34

Pohádka pro dcerku na centrkurtu: Serena dojala Wimbledon!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Roli mámy zvládá dokonale! Americká tenistka Serena Williams (36) vzala před startem Wimbledonu ani ne roční dcerku Alexis Olympii na centrkurt, kde jí odvyprávěla pohádku. Jakou? O svém sportovním snu. Dojala celý londýnský All England Club!Třetí grandslam sezony odstartuje prvním kole v pondělí. Nejlepší světoví hráči a hráčky se sjíždí do anglického hlavního města, aby stihli doladit formu na travnatý povrch.

V Londýně už je i bývalá světová jednička, která poprvé dorazila s malou posilou. Hýčkaná dcera okamžitě prožila v maminčině náruči nezapomenutelnou tour po sportovišti, kde máma už sedmkrát vyhrát.

A nebyla to ledajaká procházka, dojala hlubokým příběhem. „Byla jednou jedna holka a ta měla sen. Zahrát si Wimbledon. Ten sen se jí vyplnil a víš, kdo to byl? Tvoje máma!“ vyprávěla tenistka své dcerce pohádku, která by mohla mít v budoucnu šťastný konec. „Neboj, i tobě se sny vyplní,“ ujistila Serena malou Alexis, že udělá všechno, aby byl její život jako z pohádky…

Serena vypráví dcerce pohádku o Wimbledonu.
Serena vypráví dcerce pohádku o Wimbledonu.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze