VIP Sport

26. června 2018 • 11:34

Pohádka pro dcerku na centrkurtu: Serena dojala Wimbledon!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Roli mámy zvládá dokonale! Americká tenistka Serena Williams (36) vzala před startem Wimbledonu ani ne roční dcerku Alexis Olympii na centrkurt, kde jí odvyprávěla pohádku. Jakou? O svém sportovním snu. Dojala celý londýnský All England Club!Třetí grandslam sezony odstartuje prvním kole v pondělí. Nejlepší světoví hráči a hráčky se sjíždí do anglického hlavního města, aby stihli doladit formu na travnatý povrch.

V Londýně už je i bývalá světová jednička, která poprvé dorazila s malou posilou. Hýčkaná dcera okamžitě prožila v maminčině náruči nezapomenutelnou tour po sportovišti, kde máma už sedmkrát vyhrát.

A nebyla to ledajaká procházka, dojala hlubokým příběhem. „Byla jednou jedna holka a ta měla sen. Zahrát si Wimbledon. Ten sen se jí vyplnil a víš, kdo to byl? Tvoje máma!“ vyprávěla tenistka své dcerce pohádku, která by mohla mít v budoucnu šťastný konec. „Neboj, i tobě se sny vyplní,“ ujistila Serena malou Alexis, že udělá všechno, aby byl její život jako z pohádky…

Serena vypráví dcerce pohádku o Wimbledonu.
Serena vypráví dcerce pohádku o Wimbledonu.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze