VIP Sport

26. června 2018 • 11:34

Pohádka pro dcerku na centrkurtu: Serena dojala Wimbledon!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Roli mámy zvládá dokonale! Americká tenistka Serena Williams (36) vzala před startem Wimbledonu ani ne roční dcerku Alexis Olympii na centrkurt, kde jí odvyprávěla pohádku. Jakou? O svém sportovním snu. Dojala celý londýnský All England Club!Třetí grandslam sezony odstartuje prvním kole v pondělí. Nejlepší světoví hráči a hráčky se sjíždí do anglického hlavního města, aby stihli doladit formu na travnatý povrch.

V Londýně už je i bývalá světová jednička, která poprvé dorazila s malou posilou. Hýčkaná dcera okamžitě prožila v maminčině náruči nezapomenutelnou tour po sportovišti, kde máma už sedmkrát vyhrát.

A nebyla to ledajaká procházka, dojala hlubokým příběhem. „Byla jednou jedna holka a ta měla sen. Zahrát si Wimbledon. Ten sen se jí vyplnil a víš, kdo to byl? Tvoje máma!“ vyprávěla tenistka své dcerce pohádku, která by mohla mít v budoucnu šťastný konec. „Neboj, i tobě se sny vyplní,“ ujistila Serena malou Alexis, že udělá všechno, aby byl její život jako z pohádky…

Americká tenistka Serena Williams vzala před startem Wimbledonu ani ne roční dcerku Alexis Olympii na centrkurt, kde jí odvyprávěla pohádku.
Americká tenistka Serena Williams vzala před startem Wimbledonu ani ne roční dcerku Alexis Olympii na centrkurt, kde jí odvyprávěla pohádku.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud