VIP Sport

27. června 2018 • 05:00

Berdych zahání splín s Ester na Mykonosu: Dobíjí baterky, nebo už trénuje na důchod?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jak nejlépe zapomenout na tenisové trable? Přece po boku milované ženušky Ester v jejich oblíbené destinaci. A tak Tomáš Berdych (32) sbalil kufry a už se sluní na řeckém ostrově Mykonos.Bolavá záda přerušila Berdychovi sezonu a ukradla účast na zbožňovaném Wimbledonu, kde od roku 2004 nechyběl! V minulých dvou letech si tam dokonce zahrál semifinále. „Strašně jsem se těšil, udělat tohle rozhodnutí nebylo opravdu lehké,“ smutnil. Neobhájí loňských 720 bodů a v žebříčku ATP klesne někam do šesté světové desítky...

Klid v duši proto hledá na řecké pláži. „Dovolená přišla, bohužel, o něco dříve, než bych chtěl. Ale jde se dál, užívejme si každého nového dne!“ napsal své nynější krédo.

Nicméně fanoušci se obávají, že požitkář »Berďa« se už dál nebude chtít trápit a s tenisem co nevidět sekne. Je tedy dovolená v Řecku trénink na důchod?

Jak nejlépe zapomenout na tenisové trable? Přece po boku milované ženušky Ester v jejich oblíbené destinaci. Tomáš Berdych odpočívá na Mykonosu.
Jak nejlépe zapomenout na tenisové trable? Přece po boku milované ženušky Ester v jejich oblíbené destinaci. Tomáš Berdych odpočívá na Mykonosu.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud