VIP Sport

27. června 2018 • 05:00

Berdych zahání splín s Ester na Mykonosu: Dobíjí baterky, nebo už trénuje na důchod?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jak nejlépe zapomenout na tenisové trable? Přece po boku milované ženušky Ester v jejich oblíbené destinaci. A tak Tomáš Berdych (32) sbalil kufry a už se sluní na řeckém ostrově Mykonos.Bolavá záda přerušila Berdychovi sezonu a ukradla účast na zbožňovaném Wimbledonu, kde od roku 2004 nechyběl! V minulých dvou letech si tam dokonce zahrál semifinále. „Strašně jsem se těšil, udělat tohle rozhodnutí nebylo opravdu lehké,“ smutnil. Neobhájí loňských 720 bodů a v žebříčku ATP klesne někam do šesté světové desítky...

Klid v duši proto hledá na řecké pláži. „Dovolená přišla, bohužel, o něco dříve, než bych chtěl. Ale jde se dál, užívejme si každého nového dne!“ napsal své nynější krédo.

Nicméně fanoušci se obávají, že požitkář »Berďa« se už dál nebude chtít trápit a s tenisem co nevidět sekne. Je tedy dovolená v Řecku trénink na důchod?

Ester si v Řecku užívá sluníčka.
Ester si v Řecku užívá sluníčka.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Finále (neděle 15. července, 17:00)
Francie - Chorvatsko (ONLINE zde »)

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Výsledky semifinále MS:
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Výsledky čtvrtfinále MS:
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze