VIP Sport

27. června 2018 • 13:31

Fantastická zpráva pro fotbalové fanoušky: Evropské poháry opět plné piva!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Fotbaloví fanoušci, čtěte. Od příští sezony si na zápasech evropských pohárů zase budete moci dopřát poháry plné piva! Výkonný výbor UEFA totiž zrušil absolutní zákaz alkoholu na stadionech.Šéfové fotbalu zasedali v Kyjevě, kde probírali velmi diskutované téma. Při utkáních Ligy mistrů a Evropské ligy se nesměl prodávat žádný alkohol, ale na nadcházející ročník nachystali změnu. Prodej alkoholických nápojů na stadionech se bude řídit zákony jednotlivých členských zemí UEFA.

„Už dlouho se fotbaloví fanoušci cítili ve srovnání s příznivci jiných sportů, jako je například ragby, ošizeni,“ uvedl šéf fanouškovského sdružení Football Supporters Europe Ronan Evain. „Zákaz alkoholu se navíc nevztahoval na VIP prostory, což vytvářelo na stadionech dvojí společnost,“ připomněl. S tím je ale (téměř všude) konec!

Fanoušci Plzně, Slavie, Sparty, Jablonce a Olomouce se tak mohou těšit na atmosféru, která je jim vlastní. Řekněme si na rovinu – fotbal bez piva a klobásy prostě není fotbal.

Ale pozor! Například v Německu se bude smět na zápasech evropských pohárů opět podávat nejen nealkoholické pivo, zato v Anglii se nic nemění. Fanoušci na ostrovech budou mít i nadále smůlu. Alkohol se na jejich stadionech smí konzumovat jedině mimo tribuny.

Fanoušci! Od příští sezony si na zápasech evropských pohárů zase budete moci dopřát poháry plné piva. Výkonný výbor UEFA totiž zrušil absolutní zákaz alkoholu na stadionech.
Fanoušci! Od příští sezony si na zápasech evropských pohárů zase budete moci dopřát poháry plné piva. Výkonný výbor UEFA totiž zrušil absolutní zákaz alkoholu na stadionech.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud