VIP Sport

28. června 2018 • 14:19

Na MS slavila s Kanárky, její Němec se utápěl v slzách: Podraz brazilské topmodelky!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na tribunách mistrovství světa v Rusku je to jedna velká módní přehlídka. Některé krásky mají k fotbalistům velmi blízko jako třeba Brazilka Izabel Goulart (33) k Neymarovi a spol. Jenže je tu problém! Andílek Victoria Secret randí s Němcem. Smutným vyřazeným Němcem.Její slabost pro brazilské fotbalisty je tak průhledná. Důkazem je fakt, že byla Izabel v roce 2009 zasnoubená s Marcelem Costou, jenže jim to krachlo.

Tak si neodolatelná holka, která byla dlouhých 11 let tváří andělských modelek z Victoria Secret, vyhlédla jiného fotbalového milionáře. Momentálně hodně smutného brankáře Paris St. Germain a náhradníka vyřazeného německého týmu Kevina Trappa.

Některé krásky mají k fotbalistům velmi blízko jako třeba Brazilka Izabel Goulart k Neymarovi a spol. Jenže je tu problém! Andílek Victoria Secret randí se smutným Němcem.
Některé krásky mají k fotbalistům velmi blízko jako třeba Brazilka Izabel Goulart k Neymarovi a spol. Jenže je tu problém! Andílek Victoria Secret randí se smutným Němcem.

V nejhorší chvíli se na něho vykašlala! Když se Kevin utápěl v slzách a v hlavě mu kolovaly myšlenky, jak je možné, že poslední mistři světa vyletěli ze šampionátu a skončili poslední v lehké skupině (Korea, Mexiko, Švédsko), rozjetá kráska se bavila postupem Brazilců. Osm set kilometrů daleko od Moskvy v Kazani.

Hráči i fanoušci byli z andílka úplně vedle. Není divu, vždyť Izabel oblékla zaříznuté krajkové kraťásky s krátkým tričkem v barvách Brazílie. A nebyla by to koketní modelína, kdyby si trochu nezalaškovala. „Mé pozitivní vibrace, to je nejlepší pro naše kluky!“ napsala na sociální síti.

Těžko říci, co přesně tím myslela, ale svému miláčkovi tím určitě nepřidala…

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud