VIP Sport

29. června 2018 • 15:09

Kadeřnice hodnotí nejlepší účesy na MS: V čem bránily vlasy Neymarovi?

Autor:
 • Pro někoho jsou to jen komedie na hlavách, ale jiní dokážou ocenit skvělou práci svých kolegů. Řeč je o kadeřnících, jejichž výtvory jsou vidět na šampionátu v Rusku.Pro někoho jsou to jen komedie na hlavách, ale jiní dokážou ocenit skvělou práci svých kolegů. Řeč je o kadeřnících, jejichž výtvory jsou vidět na šampionátu v Rusku.FOTO:

  Pro někoho jsou to jen komedie na hlavách, ale jiní dokážou ocenit skvělou práci svých kolegů. Řeč je o kadeřnících, jejichž výtvory jsou vidět na fotbalovém MS v Rusku. Kadeřnice a majitelka podniku Barber´s Wife Žaneta Kaiserová pro deník Sport ohodnotila ty nejzdařilejší účesy.

 • André Silva (Brazílie)

  Andre Silva patří mezi hezounkyAndre Silva patří mezi hezounky

  POMPADOUR – to je účes pro hezouny, tedy přesně dělaný pro portugalského útočníka Andrého Silvu. Alespoň pokud ho neprovází plnovous. Musíme ocenit pěkný střih, který výborně sedí k tvaru hlavy. Další pochvalu si zaslouží styling, který sice vypadá ledabyle, ale určitě si s tím dal spousty práce, aby to vypadalo přesně takto jako na fotografii.

 • Jerome Boateng (Německo)

  Němec Boateng a jeho speciální účesNěmec Boateng a jeho speciální účes

  Trochu jiný styl POMPADOURU. Ačkoliv je vršek celkem úzký, tak neubírá na atraktivitě. Účes je však zvolený správně. Tento německý reprezentant má totiž úzký obličej, díky čemuž mu tento střih nevytváří oválnou hlavu. Na stranách byl zvolen styl HIGH FADE. Barva vlasů mu sluší, dělá to účes více extravagantní. Velmi pěkné.

 • Jimmy Durmaz (Švédsko)

  Švéd Durmaz a jeho dřevorubecký vzhledŠvéd Durmaz a jeho dřevorubecký vzhled

  Tento fotbalista má na první pohled dost vlnité vlasy. Řekla bych tak, že účes je nošen přesně tak, jak si vlasy přirozeně lehnou. Co se týče boků, tak je tam velmi znatelný přechod. Lepší by bylo jemnější napojení stran a zkrácení vršku, aby vlasy nevytvářely objemný tvar. Nicméně je to zajímavý rozcuch, takový dřevorubecký styl. Pokud se tedy Jimmymu Durmazovi nechce nosit kratší účes, je tohle určitě jedna z dobrých variant.

 • Olivier Giroud (Francie)

  Olivier Giroud a jeho mužný účesOlivier Giroud a jeho mužný účes

  Tady je hezky zvolený styl MID FADE po stranách, rovněž musíme pochválit detail na zarovnaných konturách. Vršek je prakticky střižený, což vše jen dolaďuje. Zadní část je kratší než ta přední, tudíž má Olivier Giroud méně práce se stylingem a přitom se může spolehnout na stále perfektně sedící účes. Když se zpotí a patka mu spadne do obličeje, účes bude vypadat pořád upraveně. V našem barber shopu volíme tento účes pro lidi, co hledají kombinaci stylu a praktičnosti. Výborně se hodí právě i pro sportovce.

 • Neymar (Brazílie)

  Brazilského útočníka zápas se Švýcary hodně bolelBrazilského útočníka zápas se Švýcary hodně bolel

  Neymar se na MS ve fotbale představil se stylem UNDERCUT s rozcuchem. To znamená, že strany nejsou napojené na vršek vlasů. Pro sportovce se nejedná zrovna o nejvhodnější střih, jinak je však mezi muži velice oblíbený a brazilské hvězdě hezky sedne. Neymar je rovněž známý velmi častým střídáním účesů, což potvrdil i v Rusku, kdy v zápase proti Srbsku ukázal nový a o hodně kratší střih. Možná se jen potvrdilo, co zmiňujeme výše a prvotní účes s rozcuchem mu bránil k maximálnímu soustředění při hře.

 • Kieran Trippier (Anglie)

  Angličan Trippier a jeho netradiční účesAngličan Trippier a jeho netradiční účes

  CROP je odvážný styl účesu, kterého se hodně mužů bojí nebo ho nemůže nosit kvůli koutům. Tenhle účes je velice populární v Anglii, kterou tento pravý obránce či křídelník hrdě reprezentuje. Musím pochválit jeho kadeřníka za výběr střihu, jelikož padne přesně jeho tvaru hlavy. Co se týče samotného přechodu vlasů, tak bychom si dali více záležet na tom, aby byl plynulejší. Přechod se totiž v nynější podobě zdá hodně hrubý.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud