VIP Sport

29. června 2018 • 17:35

Krásky na Temži! Úchvatná Kvitová, džínová Serena i svítící bradavky

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Oslava ženského ducha i těla. Před začátkem Wimbledonu se v Londýně konala velkolepá akce WTA nazvaná Tenis na Temži. Na ní se sešly ty největší hvězdy současného ženského tenisu včetně Petry Kvitové, Sereny Williamsové či Lucie Šafářové, která se tu potkala i se svou oblíbenou parťačkou do čtyřhry Bethanií Mattekovou-Sandsovou.Tenisové superstar se fotily s fanoušky, ti si zase mohli na speciálním kurtu na řece Temži zahrát proti Judy Murrayové, matce domácí mužské hvězdy Andyho.

Mladenovič a její přednosti.
Mladenovič a její přednosti.

Všechno se neslo pod heslem ocenění mimořádného přínosu ženských tenisových legend i současných hráček a jejich silných životních příběhů, tenisová federace rozjela i speciální kampaň Women That Achieve.

Většina tenistek se na to speciálně vyfikla a na červeném koberci zářily v luxusních šatičkách, velkou pozornost ovšem na sebe strhla i Serena Williamsová, jež dorazila v džínovém modelu s kapsami. Na sociálních sítích se pak taky hodně řešila průsvitná halenka Kristiny Mladenovičové…

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud