VIP Sport

29. června 2018 • 17:35

Krásky na Temži! Úchvatná Kvitová, džínová Serena i svítící bradavky

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Oslava ženského ducha i těla. Před začátkem Wimbledonu se v Londýně konala velkolepá akce WTA nazvaná Tenis na Temži. Na ní se sešly ty největší hvězdy současného ženského tenisu včetně Petry Kvitové, Sereny Williamsové či Lucie Šafářové, která se tu potkala i se svou oblíbenou parťačkou do čtyřhry Bethanií Mattekovou-Sandsovou.Tenisové superstar se fotily s fanoušky, ti si zase mohli na speciálním kurtu na řece Temži zahrát proti Judy Murrayové, matce domácí mužské hvězdy Andyho.

Mladenovič a její přednosti.
Mladenovič a její přednosti.

Všechno se neslo pod heslem ocenění mimořádného přínosu ženských tenisových legend i současných hráček a jejich silných životních příběhů, tenisová federace rozjela i speciální kampaň Women That Achieve.

Většina tenistek se na to speciálně vyfikla a na červeném koberci zářily v luxusních šatičkách, velkou pozornost ovšem na sebe strhla i Serena Williamsová, jež dorazila v džínovém modelu s kapsami. Na sociálních sítích se pak taky hodně řešila průsvitná halenka Kristiny Mladenovičové…

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze