VIP Sport

29. června 2018 • 17:35

Krásky na Temži! Úchvatná Kvitová, džínová Serena i svítící bradavky

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Oslava ženského ducha i těla. Před začátkem Wimbledonu se v Londýně konala velkolepá akce WTA nazvaná Tenis na Temži. Na ní se sešly ty největší hvězdy současného ženského tenisu včetně Petry Kvitové, Sereny Williamsové či Lucie Šafářové, která se tu potkala i se svou oblíbenou parťačkou do čtyřhry Bethanií Mattekovou-Sandsovou.Tenisové superstar se fotily s fanoušky, ti si zase mohli na speciálním kurtu na řece Temži zahrát proti Judy Murrayové, matce domácí mužské hvězdy Andyho.

Mladenovič a její přednosti.
Mladenovič a její přednosti.

Všechno se neslo pod heslem ocenění mimořádného přínosu ženských tenisových legend i současných hráček a jejich silných životních příběhů, tenisová federace rozjela i speciální kampaň Women That Achieve.

Většina tenistek se na to speciálně vyfikla a na červeném koberci zářily v luxusních šatičkách, velkou pozornost ovšem na sebe strhla i Serena Williamsová, jež dorazila v džínovém modelu s kapsami. Na sociálních sítích se pak taky hodně řešila průsvitná halenka Kristiny Mladenovičové…

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze