VIP Sport

30. června 2018 • 19:22

Tragédie na Slovensku! Kanonýr Halenár (†35) spáchal sebevraždu

Autor:

Hrozivá zpráva přišla ze Slovenska. Ve Vrakunském lesoparku byl nalezen mrtvý slovenský fotbalista Juraj Halenár. Rodák z Trnavy nastupoval v minulosti za bratislavský Slovan i Inter, oblékl i dres Sigmy Olomouc."V sobotu v odpoledních hodinách jsme přijali oznámení o nálezu těla ve Vrakunském lesoparku. Pro zjištění přesných příčin smrti byla nařízena soudní pitva. Totožnost muže policie zjistila, jde o 35letého Trnavčana," potvrdila TV JOJ Veronika Slamková, mluvčí krajského ředitelství policie v Bratislavě.

Zdroj serveru Sport.sk z prostředí policie potvrdil, že se jedná o Juraje Halenára. Podle dostupných zpráv měl spáchat sebevraždu, lékař ale nevylučuje ani cizí zavinění. Bývalý útočník byl od 29. června nezvěstný.

Juraj Halenár oblékal na Slovensku dres Interu Bratislava, Slovanu Bratislava, či Artmedie Petržalka. Mimo svou rodnou zem hrál v Maďarsku i v Sigmě Olomouc.

Juraj Halenár po příchodu do Olomouce
Juraj Halenár po příchodu do Olomouce

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze