VIP Sport

30. června 2018 • 19:22

Tragédie na Slovensku! Kanonýr Halenár (†35) spáchal sebevraždu

Autor:

Hrozivá zpráva přišla ze Slovenska. Ve Vrakunském lesoparku byl nalezen mrtvý slovenský fotbalista Juraj Halenár. Rodák z Trnavy nastupoval v minulosti za bratislavský Slovan i Inter, oblékl i dres Sigmy Olomouc."V sobotu v odpoledních hodinách jsme přijali oznámení o nálezu těla ve Vrakunském lesoparku. Pro zjištění přesných příčin smrti byla nařízena soudní pitva. Totožnost muže policie zjistila, jde o 35letého Trnavčana," potvrdila TV JOJ Veronika Slamková, mluvčí krajského ředitelství policie v Bratislavě.

Zdroj serveru Sport.sk z prostředí policie potvrdil, že se jedná o Juraje Halenára. Podle dostupných zpráv měl spáchat sebevraždu, lékař ale nevylučuje ani cizí zavinění. Bývalý útočník byl od 29. června nezvěstný.

Juraj Halenár oblékal na Slovensku dres Interu Bratislava, Slovanu Bratislava, či Artmedie Petržalka. Mimo svou rodnou zem hrál v Maďarsku i v Sigmě Olomouc.

Juraj Halenár po příchodu do Olomouce
Juraj Halenár po příchodu do Olomouce

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze