VIP Sport

2. července 2018 • 12:34

Šokující zvrat v případu fotbalisty Halenára (†35): Byla to vražda?

Autor:

Okolí mrtvého fotbalisty Juraje Halenára (†35) nechápe, co se s ním stalo. Den po narozeninách bylo nalezeno jeho tělo v bratislavském Vrakunském lesoparku. Prý sebevražda… Jenže pár dní poté se spekuluje, že mohl být zavražděn!Halenár se podle slovenských médií dlouho utápěl v dluzích, alkoholu a gamblerství, když mu krachnul vztah s vicemiss Romanou Procházkovou, s níž má syna Nicolase (4). Před smrtí se měl zúčastnit kamarádovy svatby, po které se pokračovalo na vyhlášenou bratislavskou diskotéku Harley.

Druhý den pak bylo nalezeno fotbalistovo tělo v parku. Pouhých 300 metrů od klubu. Měl mít podřezané žíly. Ale dnes se objevily nové spekulace, Pluska.sk píše o tom, že Halenár mohl být zavražděn! „Je tu i varianta, že ho někdo omámil a pomohl mu k úmrtí,“ řekl deníku zdroj z policejního prostředí. Vše by měla odhalit nařízená soudní pitva.

Rodák z Trnavy v minulosti oblékal dresy Slovanu i Interu, zahrál si i za Sigmu Olomouc. Minulou sezonu kopal ve čtvrté nejvyšší rakouské soutěži.

Fotbalista Juraj Halenár mohl být podle slovenských médií zavražděn.
Fotbalista Juraj Halenár mohl být podle slovenských médií zavražděn.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud