VIP Sport

2. července 2018 • 12:34

Šokující zvrat v případu fotbalisty Halenára (†35): Byla to vražda?

Autor:

Okolí mrtvého fotbalisty Juraje Halenára (†35) nechápe, co se s ním stalo. Den po narozeninách bylo nalezeno jeho tělo v bratislavském Vrakunském lesoparku. Prý sebevražda… Jenže pár dní poté se spekuluje, že mohl být zavražděn!Halenár se podle slovenských médií dlouho utápěl v dluzích, alkoholu a gamblerství, když mu krachnul vztah s vicemiss Romanou Procházkovou, s níž má syna Nicolase (4). Před smrtí se měl zúčastnit kamarádovy svatby, po které se pokračovalo na vyhlášenou bratislavskou diskotéku Harley.

Druhý den pak bylo nalezeno fotbalistovo tělo v parku. Pouhých 300 metrů od klubu. Měl mít podřezané žíly. Ale dnes se objevily nové spekulace, Pluska.sk píše o tom, že Halenár mohl být zavražděn! „Je tu i varianta, že ho někdo omámil a pomohl mu k úmrtí,“ řekl deníku zdroj z policejního prostředí. Vše by měla odhalit nařízená soudní pitva.

Rodák z Trnavy v minulosti oblékal dresy Slovanu i Interu, zahrál si i za Sigmu Olomouc. Minulou sezonu kopal ve čtvrté nejvyšší rakouské soutěži.

Juraj Halenár patřil mezi velké naděje slovenského fotbalu
Juraj Halenár patřil mezi velké naděje slovenského fotbalu

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze