VIP Sport

2. července 2018 • 12:34

Šokující zvrat v případu fotbalisty Halenára (†35): Byla to vražda?

Autor:

Okolí mrtvého fotbalisty Juraje Halenára (†35) nechápe, co se s ním stalo. Den po narozeninách bylo nalezeno jeho tělo v bratislavském Vrakunském lesoparku. Prý sebevražda… Jenže pár dní poté se spekuluje, že mohl být zavražděn!Halenár se podle slovenských médií dlouho utápěl v dluzích, alkoholu a gamblerství, když mu krachnul vztah s vicemiss Romanou Procházkovou, s níž má syna Nicolase (4). Před smrtí se měl zúčastnit kamarádovy svatby, po které se pokračovalo na vyhlášenou bratislavskou diskotéku Harley.

Druhý den pak bylo nalezeno fotbalistovo tělo v parku. Pouhých 300 metrů od klubu. Měl mít podřezané žíly. Ale dnes se objevily nové spekulace, Pluska.sk píše o tom, že Halenár mohl být zavražděn! „Je tu i varianta, že ho někdo omámil a pomohl mu k úmrtí,“ řekl deníku zdroj z policejního prostředí. Vše by měla odhalit nařízená soudní pitva.

Rodák z Trnavy v minulosti oblékal dresy Slovanu i Interu, zahrál si i za Sigmu Olomouc. Minulou sezonu kopal ve čtvrté nejvyšší rakouské soutěži.

Juraj Halenár patřil mezi velké naděje slovenského fotbalu
Juraj Halenár patřil mezi velké naděje slovenského fotbalu

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze