VIP Sport

4. července 2018 • 15:00

Federerova Mirka šokovala Wimbledon: Změnila vzhled a omládla o několik let!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

První kolo Wimbledonu zvládl Švýcar Roger Federer (36) bez problémů, ale nebyl hlavní atrakcí úvodních rund. Na tribuně ho zastínila jeho manželka Mirka (40), která neuvěřitelně zhubla a díky atraktivnímu účesu vypadala o několik let mladší!Uznejte sami! Slovenská rodačka na sobě musí poslední dobou hodně makat, aby vypadala tak, jako během 1. kola třetího grandslamu sezony. Oblékla námořnickou košili, značkový pásek, kabelku a bílé sexy šortky, které by jí předtím vůbec neseděly!

Na první pohled bylo vidět, že s nějakou dietkou po boku ušla kus cesty. Před jejím bedlivým dohledem Federer vypráskal svého srbského soupeře 3:0 po setech 6:1, 6:3 a 6:4. V ochozech nechyběly ani Rogerovy milované děti, kvůli nimž už upravil celoroční program.

Co vy na to? Mirka je jako vyměněná!
Co vy na to? Mirka je jako vyměněná!

„Jsem nejšťastnější, když mohu hrát před nimi. Pak mi vůbec nezáleží na tom, jestli je na stadionu ještě někdo jiný. Navíc jsou tam čtyři (dvojčata Myla a Charlene a synové Lenny s Leem), to je velká zábava,“ culil se ani ne moc unavený favorit celého turnaje.

Bude mít co dělat, protože dětičky nesledují žebříček ani to, jak táta v zápase hrál. „Ví, že pokud se mi daří, hraju o trofeje. Jenom ty je zajímají,“ smál se sympatický tenista, kterému momentálně patří druhé místo ve světovém žebříčku.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze