VIP Sport

4. července 2018 • 15:00

Federerova Mirka šokovala Wimbledon: Změnila vzhled a omládla o několik let!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

První kolo Wimbledonu zvládl Švýcar Roger Federer (36) bez problémů, ale nebyl hlavní atrakcí úvodních rund. Na tribuně ho zastínila jeho manželka Mirka (40), která neuvěřitelně zhubla a díky atraktivnímu účesu vypadala o několik let mladší!Uznejte sami! Slovenská rodačka na sobě musí poslední dobou hodně makat, aby vypadala tak, jako během 1. kola třetího grandslamu sezony. Oblékla námořnickou košili, značkový pásek, kabelku a bílé sexy šortky, které by jí předtím vůbec neseděly!

Na první pohled bylo vidět, že s nějakou dietkou po boku ušla kus cesty. Před jejím bedlivým dohledem Federer vypráskal svého srbského soupeře 3:0 po setech 6:1, 6:3 a 6:4. V ochozech nechyběly ani Rogerovy milované děti, kvůli nimž už upravil celoroční program.

Na tribuně zastínila Rogera Federera jeho manželka Mirka. Neuvěřitelně zhubla a díky atraktivnímu účesu vypadala o několik let mladší!
Na tribuně zastínila Rogera Federera jeho manželka Mirka. Neuvěřitelně zhubla a díky atraktivnímu účesu vypadala o několik let mladší!

„Jsem nejšťastnější, když mohu hrát před nimi. Pak mi vůbec nezáleží na tom, jestli je na stadionu ještě někdo jiný. Navíc jsou tam čtyři (dvojčata Myla a Charlene a synové Lenny s Leem), to je velká zábava,“ culil se ani ne moc unavený favorit celého turnaje.

Bude mít co dělat, protože dětičky nesledují žebříček ani to, jak táta v zápase hrál. „Ví, že pokud se mi daří, hraju o trofeje. Jenom ty je zajímají,“ smál se sympatický tenista, kterému momentálně patří druhé místo ve světovém žebříčku.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud