VIP Sport

9. července 2018 • 16:46

VIP Wimbledon! Slavný syn v kraťasech, hvězda NHL či Piqué bez Shakiry

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nejslavnější tenisový turnaj světa láká každý rok do ochozů i známé tváře. V Londýně na Wimbledon zavítala řada sportovních i uměleckých celebrit. Boháči na tribunách sledují, jak o miliony korun na kurtech bojují tenisové hvězdy. Kdo vše zavítal do All England Clubu?Je jich plné hlediště. Význačné osobnosti chtějí na vlastní oči spatřit a zažít atmosféru na utkáních legendárního Wimbledonu. Často jsou k vidění předevčím na centrálním dvorci kolegové sportovci.

Na zápasy pravidelně chodí hokejový brankář New York Rangers Henrik Lundqvist, golfista Sergio Garcia nebo španělský fotbalista Gerard Piqué, který je však v Anglii bez své manželky zpěvačky Shakiry.

Syn Davida Beckhama Romeo dorazil do Wimbledonu v kraťasech a triku
Syn Davida Beckhama Romeo dorazil do Wimbledonu v kraťasech a triku

To jiná hudebnice do All England Clubu ráda zavítala. Britka Ellie Gouldingová ráda sleduje v akci Rogera Federera. To americká modelka a herečka Amber Heard chodí i na menší dvorce a pozoruje i budoucí tenisové hvězdy.

Turnaj si nemohl nechat ujít i syn slavného otce. Romeo Beckham na rozdíl od ostatních celebrit nechodí v drahém a elegantním oblečení, ale vystačí si se sportovním trikem a kraťasy. Vypadá tak jako podavač míčků. To táta David je jiný elegán.  

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze