VIP Sport

9. července 2018 • 16:46

VIP Wimbledon! Slavný syn v kraťasech, hvězda NHL či Piqué bez Shakiry

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nejslavnější tenisový turnaj světa láká každý rok do ochozů i známé tváře. V Londýně na Wimbledon zavítala řada sportovních i uměleckých celebrit. Boháči na tribunách sledují, jak o miliony korun na kurtech bojují tenisové hvězdy. Kdo vše zavítal do All England Clubu?Je jich plné hlediště. Význačné osobnosti chtějí na vlastní oči spatřit a zažít atmosféru na utkáních legendárního Wimbledonu. Často jsou k vidění předevčím na centrálním dvorci kolegové sportovci.

Na zápasy pravidelně chodí hokejový brankář New York Rangers Henrik Lundqvist, golfista Sergio Garcia nebo španělský fotbalista Gerard Piqué, který je však v Anglii bez své manželky zpěvačky Shakiry.

Syn Davida Beckhama Romeo dorazil do Wimbledonu v kraťasech a triku
Syn Davida Beckhama Romeo dorazil do Wimbledonu v kraťasech a triku

To jiná hudebnice do All England Clubu ráda zavítala. Britka Ellie Gouldingová ráda sleduje v akci Rogera Federera. To americká modelka a herečka Amber Heard chodí i na menší dvorce a pozoruje i budoucí tenisové hvězdy.

Turnaj si nemohl nechat ujít i syn slavného otce. Romeo Beckham na rozdíl od ostatních celebrit nechodí v drahém a elegantním oblečení, ale vystačí si se sportovním trikem a kraťasy. Vypadá tak jako podavač míčků. To táta David je jiný elegán.  

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud