VIP Sport

10. července 2018 • 14:00

Buffonova show na nové štaci: Děti Šeredové objímala jejich macecha!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Aleno, tady jsi mohla stát ty. Slavný italský fotbalový brankář Gianluigi Buffon v pondělí v Paříži podepsal smlouvu s týmem Paris Saint-Germain. Na hřišti pak pózoval s celou svou rodinou. Po boku mu stála partnerka Ilaria D'Amico a synové Louis Thomas a David Lee, které má gólman s bývalou manželkou Šeredovou.Bude obletovanou hvězdou ve městě lásky a módy. Po odchodu z Juventusu bude Buffon hrát za Paris Saint-Germain, kde si vydělá za dva roky osm milionů eur (205 milionů korun).

„Poprvé v kariéře odcházím do zahraničí a udělat takové rozhodnutí mě mohl přinutit jen velmi ambiciózní projekt,“ řekl brankář, který v Turíně odchytal 17 sezon a získal devět italských titulů a třikrát s klubem postoupil do finále Ligy mistrů.

Buffon se syny, které má se Šeredovou a jejich macechou
Buffon se syny, které má se Šeredovou a jejich macechou

Buffonovi v jeho novém působišti bude na blízku i rodina. Především partnerka Ilaria D'Amico, jež byla důvodem rozvodu s jeho bývalou manželkou Češkou Alenou Šeredovou.

Paradoxně se v pondělí fotil na hřišti Paris Saint-Germain se svými dvěma syny a jejich macechou. Na snímcích vypadali jako šťastná rodinka. Nebýt záletů Buffona, mohla se svými chlapci pózovat právě Alena...

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze