VIP Sport

10. července 2018 • 14:00

Buffonova show na nové štaci: Děti Šeredové objímala jejich macecha!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Aleno, tady jsi mohla stát ty. Slavný italský fotbalový brankář Gianluigi Buffon v pondělí v Paříži podepsal smlouvu s týmem Paris Saint-Germain. Na hřišti pak pózoval s celou svou rodinou. Po boku mu stála partnerka Ilaria D'Amico a synové Louis Thomas a David Lee, které má gólman s bývalou manželkou Šeredovou.Bude obletovanou hvězdou ve městě lásky a módy. Po odchodu z Juventusu bude Buffon hrát za Paris Saint-Germain, kde si vydělá za dva roky osm milionů eur (205 milionů korun).

„Poprvé v kariéře odcházím do zahraničí a udělat takové rozhodnutí mě mohl přinutit jen velmi ambiciózní projekt,“ řekl brankář, který v Turíně odchytal 17 sezon a získal devět italských titulů a třikrát s klubem postoupil do finále Ligy mistrů.

Buffon se syny, které má se Šeredovou a jejich macechou
Buffon se syny, které má se Šeredovou a jejich macechou

Buffonovi v jeho novém působišti bude na blízku i rodina. Především partnerka Ilaria D'Amico, jež byla důvodem rozvodu s jeho bývalou manželkou Češkou Alenou Šeredovou.

Paradoxně se v pondělí fotil na hřišti Paris Saint-Germain se svými dvěma syny a jejich macechou. Na snímcích vypadali jako šťastná rodinka. Nebýt záletů Buffona, mohla se svými chlapci pózovat právě Alena...

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze