VIP Sport

10. července 2018 • 18:50

Čerstvě rozvedený Becker: na Wimbledonu sváděl sexy moderátorku!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Razítko na rozvodovém papíře s jeho bývalou paní Lilly ještě nezaschlo a zkrachovalá tenisová hvězda Boris Becker už zase valí klíny do hlavy. V hledišti Wimbledonu rozchechtal televizní moderátorku Melanii Sykes.Trojnásobný vítěz londýnského grandslamu dál evidentně zůstává věrný exotice. Zatímco jeho exmanželka měla kořeny v Surinamu, Melanii koluje v těle částečně indická krev. A co by mohlo Borisovi imponovat – i hvězda britských obrazovek je stejně jako on dvakrát rozvedená.

Boris laškoval s půvabnou TV moderátorkou
Boris laškoval s půvabnou TV moderátorkou

Možná i proto si při tokání během zápasu tak rozuměli a tolik se nasmáli. „Je pravda, že Melanie Sykes navštívila Wimbledon na pozvání mého klienta, a to spolu se svým známým, který také seděl vedle ní,“ uvedl Beckerův právník pro Bild.

Jak ale tvrdí anglická média, onen »křen« je jen jejím dobrým kamarádem...

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze