VIP Sport

10. července 2018 • 18:50

Čerstvě rozvedený Becker: na Wimbledonu sváděl sexy moderátorku!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Razítko na rozvodovém papíře s jeho bývalou paní Lilly ještě nezaschlo a zkrachovalá tenisová hvězda Boris Becker už zase valí klíny do hlavy. V hledišti Wimbledonu rozchechtal televizní moderátorku Melanii Sykes.Trojnásobný vítěz londýnského grandslamu dál evidentně zůstává věrný exotice. Zatímco jeho exmanželka měla kořeny v Surinamu, Melanii koluje v těle částečně indická krev. A co by mohlo Borisovi imponovat – i hvězda britských obrazovek je stejně jako on dvakrát rozvedená.

Boris laškoval s půvabnou TV moderátorkou
Boris laškoval s půvabnou TV moderátorkou

Možná i proto si při tokání během zápasu tak rozuměli a tolik se nasmáli. „Je pravda, že Melanie Sykes navštívila Wimbledon na pozvání mého klienta, a to spolu se svým známým, který také seděl vedle ní,“ uvedl Beckerův právník pro Bild.

Jak ale tvrdí anglická média, onen »křen« je jen jejím dobrým kamarádem...

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze