VIP Sport

11. července 2018 • 15:15

Pozor! Sexbomba v hledišti. Pamela Anderson na MS sledovala svého miláčka

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je mezi nimi věkový rozdíl osmnáct let, ale i tak se hluboce milují. Americká herečka Pamela Andersonová (50) osobně podpořila na stadionu v Petrohradě svého přítele francouzského fotbalistu Adila Ramiho (32), který byl v úterý u postupu své reprezentace přes Belgii do finále mistrovství světa. Kdo další byl na tribuně?Valící se Jagger

Frontman legendární skupiny Rolling Stones Mick Jagger z lóže sledoval, kdo bude potenciálním soupeřem jeho Anglie v boji o medaile.

Šťastný prezident

Vládce Francie Emmanuel Macron emotivně prožíval semifinále, které nakonec ovládli nejtěsnějším rozdílem jeho krajané.

Královský pár

 Jejich veličenstvo král Filip Belgický s královnou Mathilde si nemohli nechat ujít historický zápas jejich reprezentantů. Smutek z prohry pak na sobě nedali znát.

Pamela Anderson na semifinále MS v Petrohradě
Pamela Anderson na semifinále MS v Petrohradě

Francouzský všeuměl

Z tribuny sledoval utkání i francouzský umělec Patrik Bruel, který v mládí hrál fotbal a v dospělosti se vrhl na herectví a zpívání. Je i profesionálním hráčem pokeru.

Erotický symbol

Přestože oslavila půlstoletí je stále velice atraktivní. Herečka Pamela Andersonová se stala nadšenou fotbalovou fanynkou poté, co začala chodit s francouzským hráčem Ramim.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze