VIP Sport

11. července 2018 • 15:15

Pozor! Sexbomba v hledišti. Pamela Anderson na MS sledovala svého miláčka

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je mezi nimi věkový rozdíl osmnáct let, ale i tak se hluboce milují. Americká herečka Pamela Andersonová (50) osobně podpořila na stadionu v Petrohradě svého přítele francouzského fotbalistu Adila Ramiho (32), který byl v úterý u postupu své reprezentace přes Belgii do finále mistrovství světa. Kdo další byl na tribuně?Valící se Jagger

Frontman legendární skupiny Rolling Stones Mick Jagger z lóže sledoval, kdo bude potenciálním soupeřem jeho Anglie v boji o medaile.

Šťastný prezident

Vládce Francie Emmanuel Macron emotivně prožíval semifinále, které nakonec ovládli nejtěsnějším rozdílem jeho krajané.

Královský pár

 Jejich veličenstvo král Filip Belgický s královnou Mathilde si nemohli nechat ujít historický zápas jejich reprezentantů. Smutek z prohry pak na sobě nedali znát.

Pamela Anderson na semifinále MS v Petrohradě
Pamela Anderson na semifinále MS v Petrohradě

Francouzský všeuměl

Z tribuny sledoval utkání i francouzský umělec Patrik Bruel, který v mládí hrál fotbal a v dospělosti se vrhl na herectví a zpívání. Je i profesionálním hráčem pokeru.

Erotický symbol

Přestože oslavila půlstoletí je stále velice atraktivní. Herečka Pamela Andersonová se stala nadšenou fotbalovou fanynkou poté, co začala chodit s francouzským hráčem Ramim.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze