VIP Sport

11. července 2018 • 19:15

Hvězda pod palbou: Chtěl zpátky šperky, nechal brutálně zmlátit expřítelkyni?!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Oteklá, potlučená a krvavá. Delicia Cordonová byla doma brutálně napadena neznámým útočníkem. Okradl ji o šperky, jež dostala od svého bývalého přítele amerického fotbalisty LeSeana McCoye. Podle oběti právě on může za to, že byla takto zmlácena.Chtěl zpět své dary z lásky? LeSean McCoy se rozešel se svou partnerkou Delicii Cordonovou, které prý nechtěl ponechat cenné předměty, jež ji během milostného vztahu koupil.

„Útočník požadoval specifické šperky, které jí dal McCoye. Stejné předměty po ní požadoval, aby je vrátila, když se spolu rozešli,“ uvedl právní zástupce oběti Mitchell Graham.

Bývalá přítelkyně amerického fotbalisty LeSeana McCoye tvrdí, že ji nechal přepadnout a brutálně zbít...
Bývalá přítelkyně amerického fotbalisty LeSeana McCoye tvrdí, že ji nechal přepadnout a brutálně zbít...

A co víc, v minulosti dokonce své bývalé přítelkyní fotbalista vyhrožoval, že může být okradena, protože ty šperky jsou drahé. Zloděj navíc do domu vstoupil bez známky porušení vchodových dveří. Delicii Cordonovou zranil, když ji ze zápěstí strhl náramek právě od sportovce, který si letos vydělá 9 milionů dolarů.

Bývalá partnerka pak na sociální sítí ukázala snímek, jak byla zločincem brutálně zmlácena a naznačila, že za to může právě McCoy. Americký fotbalista má prý lidi na špinavou práci. „Jsou to nepodstatná a urážlivá tvrzení. Jsou zcela nepravdivá,“ uvedl McCoy.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud