VIP Sport

12. července 2018 • 21:10

Sexy utěšitelky! Angličany po prohře konejšily jejich krásky

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Potřebovali ukonejšit a slyšet slova chvály a uznání. Angličtí fotbalisté skončili po středečním prohraném semifinále s Chorvatskem v náručí půvabných partnerek, které hráče zaplavily útěšnými polibky a objaly je, aby jim tak vyjádřily svou podporu a lásku.Byl na nich znát obrovský smutek a zklamání. Angličtí fotbalisté museli spolknout hořkou pilulku, když se jim v prodloužení rozplynul zlatý sen. Ještě že mají v Rusku svá zlatíčka. Nejznámější z žen anglických fotbalistů Rebekah Vardyová byla oporou pro manžela Jamieho. „Není to poslední šance,“ napsala na Instagram a nechala se vidět, jak líbá svého hrdinu.

Kouč anglické reprezentace Garetha Southgatea objala manželka Alison
Kouč anglické reprezentace Garetha Southgatea objala manželka Alison

Stejně se zachovaly i další dámy. Záložník Dele Alli skončil v náručí své přítelkyně, modelky Ruby Maeové. Následně ho utěšovali i jeho pěstouni. Partnerka Harry Maguirea černovláska Fern Hawkinsová na sociální síti napsala, že pro ni a celou rodinu je její láska vítězem. Možná mu to říkala i v momentě, než ho na tribuně políbila.

A útěchy se dočkal i trenér Anglie Gareth Southgate. Když na prázdném stadionu po prohraném zápase „zhasla“ světla, objala ho manželka Alison.

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze