VIP Sport

12. července 2018 • 21:10

Sexy utěšitelky! Angličany po prohře konejšily jejich krásky

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Potřebovali ukonejšit a slyšet slova chvály a uznání. Angličtí fotbalisté skončili po středečním prohraném semifinále s Chorvatskem v náručí půvabných partnerek, které hráče zaplavily útěšnými polibky a objaly je, aby jim tak vyjádřily svou podporu a lásku.Byl na nich znát obrovský smutek a zklamání. Angličtí fotbalisté museli spolknout hořkou pilulku, když se jim v prodloužení rozplynul zlatý sen. Ještě že mají v Rusku svá zlatíčka. Nejznámější z žen anglických fotbalistů Rebekah Vardyová byla oporou pro manžela Jamieho. „Není to poslední šance,“ napsala na Instagram a nechala se vidět, jak líbá svého hrdinu.

Kouč anglické reprezentace Garetha Southgatea objala manželka Alison
Kouč anglické reprezentace Garetha Southgatea objala manželka Alison

Stejně se zachovaly i další dámy. Záložník Dele Alli skončil v náručí své přítelkyně, modelky Ruby Maeové. Následně ho utěšovali i jeho pěstouni. Partnerka Harry Maguirea černovláska Fern Hawkinsová na sociální síti napsala, že pro ni a celou rodinu je její láska vítězem. Možná mu to říkala i v momentě, než ho na tribuně políbila.

A útěchy se dočkal i trenér Anglie Gareth Southgate. Když na prázdném stadionu po prohraném zápase „zhasla“ světla, objala ho manželka Alison.

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze