VIP Sport

13. července 2018 • 11:30

Prázdniny Nedvědových na Floridě. Pavel dře a holky fotí sexy snímky v oceánu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ve stínu galaktického přestupu Cristiana Ronalda do Juventusu, a přec v žáru slunce! Rodinka viceprezidenta turínského klubu Pavla Nedvěda (45) má parádní dovolenou na Floridě.Letovisko na ostrově Anna Maria Island. Teplota vzduchu 30 °C. Nejvyšší čas na to, aby Pavlovy holky svá žhavá těla vystavená paprskům ponořily do moře a vyfotily se u toho. Manželka Ivana (44) a dcera Ivanka (20) to udělaly s grácií modelek. „Mamka je kamarádka a ještě mnohem víc,“ napsala ke snímku Ivana juniorka.

Jo, je tam v Bradentonu pekelný hic, jenže nebyl by to »Grande Paolo«, aby si i v té výhni nezasportoval. Nejlepší český plejer všech dob Pavel Nedvěd čutal do meruny s plzeňským hokejistou Jakubem Kindlem (31) a byl zpocený jako myš.

Ivanka s maminkou Ivanou jsou jako sestry
Ivanka s maminkou Ivanou jsou jako sestry

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze