VIP Sport

13. července 2018 • 11:30

Prázdniny Nedvědových na Floridě. Pavel dře a holky fotí sexy snímky v oceánu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ve stínu galaktického přestupu Cristiana Ronalda do Juventusu, a přec v žáru slunce! Rodinka viceprezidenta turínského klubu Pavla Nedvěda (45) má parádní dovolenou na Floridě.Letovisko na ostrově Anna Maria Island. Teplota vzduchu 30 °C. Nejvyšší čas na to, aby Pavlovy holky svá žhavá těla vystavená paprskům ponořily do moře a vyfotily se u toho. Manželka Ivana (44) a dcera Ivanka (20) to udělaly s grácií modelek. „Mamka je kamarádka a ještě mnohem víc,“ napsala ke snímku Ivana juniorka.

Jo, je tam v Bradentonu pekelný hic, jenže nebyl by to »Grande Paolo«, aby si i v té výhni nezasportoval. Nejlepší český plejer všech dob Pavel Nedvěd čutal do meruny s plzeňským hokejistou Jakubem Kindlem (31) a byl zpocený jako myš.

Ivanka s maminkou Ivanou jsou jako sestry
Ivanka s maminkou Ivanou jsou jako sestry

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze