VIP Sport

13. července 2018 • 20:15

Beckham jel kolem, rozvášněná fanynka ukázala prsa v dopravní zácpě

Autor:

Škoda, že to takhle nefunguje i na věčně zacpané dálnici D1. Na dopravní komunikaci v Miami se tvořila kolona a řidiči se nudili ve svých vozech. A to až do chvíle, než se s okýnka jednoho z aut vynořila dívka a obnažila své vnady. Neudělala to jen tak. Ve vedle jedoucím fáru totiž spatřila fotbalistu Davida Beckhama a chtěla ho „pozdravit“.Spatřila svůj idol a chtěla za každou cenu upoutat jeho pozornost. Fanynka Davida Beckhama tak využila chvíle, kdy měla bývalého anglického reprezentanta takřka na dosah. Nenapadlo ji nic lepšího, než stáhnout okénko, vykasat triko a vystrčit na pomalu popojíždějící fotbalovou legendu bujné vnady.

Sice nebyla vidět Beckhamova reakce, ale asi na tom byl stejně jako ostatní řidiči, kteří ukazovali odvážné dívce palec nahoru. V tu chvíli asi slečna netušila, že si ji i někdo vyfotí a její prsa tak neuvidí jen Beckham a hrstka šoférů.

Davide, koukej! Ty jsou jen pro tebe
Davide, koukej! Ty jsou jen pro tebe

Témata:  VIPsport, fotbal, beckham, prsa, auta
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze