VIP Sport

14. července 2018 • 21:30

Dojemné, nebo nechutné? Zastřelený fanoušek (†18) „hrál“ na svém pohřbu videohry!

Autor:

Chtěli si ho naposledy zapamatovat tak, jak ho viděli nejčastěji. Basketbalový fanoušek Renard Matthews, který zemřel v 18 letech během přestřelky, nebyl při svém pohřbu vystaven v rakvi, ale jeho tělo bylo položeno na židli v dresu týmu NBA, jemuž fandil. Do rukou měl navíc vložený joystick a puštěnou oblíbenou videohru.Musel to být šok. Když se pozůstalí a přátelé přicházeli nadobro rozloučit s Renardem Matthewsem, spatřili ho, jak si v klidu sedí na židli, hraje videohru a má na sobě dres milovaného týmu z NBA Boston Celtics.

Netradiční rozloučení se zesnulým fanouškem NBA
Netradiční rozloučení se zesnulým fanouškem NBA

Aby bylo zdání iluze dokonalé, měl mrtvý vedle židle stoleček a na něm brambůrky i s lahví limonády. Kolem Renarda pak bylo hrazení z provazů a za ním seděli smuteční hosté.

Nikdo si stále nechtěl připustit, že jejich drahý chlapec zemřel 26. června při přestřelce v New Orleans...

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko 1:2
, Liberec - Bohemians 1905 1:1Zlín - Teplice 1:0, Ml. Boleslav - Opava 6:1, Slavia - Jablonec 0:2, Karviná - Plzeň 0:1, Sparta - Příbram 2:2, Olomouc - Baník Ostrava 1:4
Klasická verze
Mobilní verze