VIP Sport

14. července 2018 • 21:30

Dojemné, nebo nechutné? Zastřelený fanoušek (†18) „hrál“ na svém pohřbu videohry!

Autor:

Chtěli si ho naposledy zapamatovat tak, jak ho viděli nejčastěji. Basketbalový fanoušek Renard Matthews, který zemřel v 18 letech během přestřelky, nebyl při svém pohřbu vystaven v rakvi, ale jeho tělo bylo položeno na židli v dresu týmu NBA, jemuž fandil. Do rukou měl navíc vložený joystick a puštěnou oblíbenou videohru.Musel to být šok. Když se pozůstalí a přátelé přicházeli nadobro rozloučit s Renardem Matthewsem, spatřili ho, jak si v klidu sedí na židli, hraje videohru a má na sobě dres milovaného týmu z NBA Boston Celtics.

Netradiční rozloučení se zesnulým fanouškem NBA
Netradiční rozloučení se zesnulým fanouškem NBA

Aby bylo zdání iluze dokonalé, měl mrtvý vedle židle stoleček a na něm brambůrky i s lahví limonády. Kolem Renarda pak bylo hrazení z provazů a za ním seděli smuteční hosté.

Nikdo si stále nechtěl připustit, že jejich drahý chlapec zemřel 26. června při přestřelce v New Orleans...

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze