VIP Sport

14. července 2018 • 14:00

Sexy pozdravy z Turecka! Barošova manželka musela na dovolenou sama...

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zatímco fotbalista Milan Baroš se připravuje na start Fortuna ligy s Baníkem Ostrava, jeho manželka si užívala sluníčka na dovolené v Turecku. Rozhodně tam nezahálela a pro fanoušky fotila jeden sexy snímek za druhým.Dva ze tří jejích kluků jsou zaneprázdněni fotbalem. Útočník Ostravy Milan Baroš příští víkend naskočí do prvního kola nejvyšší české soutěže a starší syn Patrik, který hraje za Slavii, byl na fotbalovém kempu.

Tereza Barošová ráda ukazje svou sexy postavičku
Tereza Barošová ráda ukazje svou sexy postavičku

„Patrik s námi odmítl letět k moři. Fotbal je jeho život a má ho na prvním místě. Toho ještě čeká soustředění,“ napsala na Instagramu Tereza Barošová, proč odcestovala na týdenní dovolenou do tureckého letoviska Antalya jen s nejmladším synem Matteem. Doprovod jim pak dělala kamarádka s dcerkou.

Půvabná Tereza se nechlubila jen snímky z pláže a luxusních restaurací. Fanoušky na sociální síti zásobovala sexy fotkami v plavkách. Některé dámy musely závidět fotbalové manželce luxusní postavičku. Pánové pak museli oněmět úžasem.

Nyní je už paní Barošová doma, ale internet neustále zaplavuje dalšími dráždivými fotkami...

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud