VIP Sport

15. července 2018 • 05:00

Takhle se zapomíná na německý krach na MS: dovolená plná erotiky!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nelze se mu divit, že je stále tak zamilovaný. Fotbalový brankář Německa Kevin Trapp už několik dní zahání smutek z vyřazení na MS, kdy jeho tým skončil už v základní skupině. Zapomíná se mu lehce, když má po boku překrásnou modelku Izabel Goulart, se kterou dovádí na řeckém ostrově Mykonos.Pohoda, klídek, sluníčko a hlavně sexy společnost. Gólman Kevin Trapp se po výbuchu na MS ve fotbale neutápí v žalu, ale užívá si pohodu u Středozemního moře, kde mu dělá společnost modelka specializující se na předvádění spodního prádla Izabel Goulart. Dokonalá prdelka, bříško i hrudník usměvavé slečny jsou lék na všechen žal.

A jdeme se osvěžit
A jdeme se osvěžit

Milionář chytající za klub Paris Saint-Germain, si se svou láskou na plážích řeckého ostrůvku Mykonos užívá, co to jen jde. Kromě opalování spolu hrají míčové sporty a Kevin nechává svou něžnou polovičku jako správný gentleman často i vyhrávat.

Když už mají dost sportování, chodí se pomuchlovat do vln, kde se líbají nad hladinou a osahávají se pod ní. Jiskří to mezi nimi i na suchu. Izabel se neustále tulí ke Kevinovi a zahrnuje ho polibky. Ostatní dovolenkáři jim mohou tuhle vroucí lásku závidět.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze