VIP Sport

15. července 2018 • 05:00

Takhle se zapomíná na německý krach na MS: dovolená plná erotiky!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nelze se mu divit, že je stále tak zamilovaný. Fotbalový brankář Německa Kevin Trapp už několik dní zahání smutek z vyřazení na MS, kdy jeho tým skončil už v základní skupině. Zapomíná se mu lehce, když má po boku překrásnou modelku Izabel Goulart, se kterou dovádí na řeckém ostrově Mykonos.Pohoda, klídek, sluníčko a hlavně sexy společnost. Gólman Kevin Trapp se po výbuchu na MS ve fotbale neutápí v žalu, ale užívá si pohodu u Středozemního moře, kde mu dělá společnost modelka specializující se na předvádění spodního prádla Izabel Goulart. Dokonalá prdelka, bříško i hrudník usměvavé slečny jsou lék na všechen žal.

A jdeme se osvěžit
A jdeme se osvěžit

Milionář chytající za klub Paris Saint-Germain, si se svou láskou na plážích řeckého ostrůvku Mykonos užívá, co to jen jde. Kromě opalování spolu hrají míčové sporty a Kevin nechává svou něžnou polovičku jako správný gentleman často i vyhrávat.

Když už mají dost sportování, chodí se pomuchlovat do vln, kde se líbají nad hladinou a osahávají se pod ní. Jiskří to mezi nimi i na suchu. Izabel se neustále tulí ke Kevinovi a zahrnuje ho polibky. Ostatní dovolenkáři jim mohou tuhle vroucí lásku závidět.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze