VIP Sport

24. července 2018 • 20:20

Ronaldo, pozor! V Turíně se krade. Své o tom ví dokonce i Pavel Nedvěd

Nepoměr získaných Zlatých míčů pro nejlepšího plejera planety (1:5) se dá vyvážit moudrem a zkušeností. Pavel Nedvěd a Cristiano Ronaldo budou sousedy v prominentní čtvrti La Madria. Pozor i na skvělé adrese se krade. A ve velkém!Jako byste Grande Paola u bazénu jeho luxusní vily v Turíně slyšeli. „Ciao, Cristiano. Hele, až si budeš najímat zahradníka, omrkni, co je to za frajera. Ten můj první mi natáhl do baráku loupežníky a okradli mě o věcičky za pětadvacet milionů korun.“ Jo, to je ta Pavlova svízel s kujónem Flaviem Vittonem z prosince 2011, při které přišel o rodinné šperky a unikátní sbírku hodinek.

Pavel Nedvěd na zahradě svého domu v Turíně
Pavel Nedvěd na zahradě svého domu v Turíně

„Nevím, jestli ty věci ještě uvidím, ale zahradníka mám nového. Bez něj to nejde,“ pověděl viceprezident Juventusu Pavel Neděv před časem Blesku. Snad ho těší alespoň fakt, že Vittone dostal tehdy dvacet měsíců basy. Snad si dá pozor i Ronaldo, komu svěří péči o svou novou zahradu.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud