VIP Sport

24. července 2018 • 20:20

Ronaldo, pozor! V Turíně se krade. Své o tom ví dokonce i Pavel Nedvěd

Autor:

Nepoměr získaných Zlatých míčů pro nejlepšího plejera planety (1:5) se dá vyvážit moudrem a zkušeností. Pavel Nedvěd a Cristiano Ronaldo budou sousedy v prominentní čtvrti La Madria. Pozor i na skvělé adrese se krade. A ve velkém!Jako byste Grande Paola u bazénu jeho luxusní vily v Turíně slyšeli. „Ciao, Cristiano. Hele, až si budeš najímat zahradníka, omrkni, co je to za frajera. Ten můj první mi natáhl do baráku loupežníky a okradli mě o věcičky za pětadvacet milionů korun.“ Jo, to je ta Pavlova svízel s kujónem Flaviem Vittonem z prosince 2011, při které přišel o rodinné šperky a unikátní sbírku hodinek.

Pavel Nedvěd na zahradě svého domu v Turíně
Pavel Nedvěd na zahradě svého domu v Turíně

„Nevím, jestli ty věci ještě uvidím, ale zahradníka mám nového. Bez něj to nejde,“ pověděl viceprezident Juventusu Pavel Neděv před časem Blesku. Snad ho těší alespoň fakt, že Vittone dostal tehdy dvacet měsíců basy. Snad si dá pozor i Ronaldo, komu svěří péči o svou novou zahradu.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze