VIP Sport

18. července 2018 • 19:30

Frajer Zidane. Po odchodu z Realu Madrid se vzdal 624 milionů korun!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Peníze neřeší. V červnu legendární fotbalista a úspěšný trenér Zinedine Zidane oznámil, že po dvou a půl letech končí v Realu Madrid, se kterým vyhrál třikrát Ligu mistrů. Francouz měl smlouvu u týmu až do roku 2020 a měl si vydělat 24 milionů eur (624 milionů korun). Pohádkového platu se ale vzdal.Cítil, že s týmem už nemusí dosahovat takových úspěchů. „Rozhodl jsem se už v další sezóně v roli trenéra Realu nepokračovat. Myslím si, že pro mě i ostatní nastal čas na změnu. Rozhodnutí nebylo vůbec jednoduché,“ prohlásil Zidane. Velkou ránou pro něj byla informace, že klíčový hráč Cristiano Ronaldo hodlá přestoupit. Trenér chtěl tedy posílit kádr o vytipované hráče, ale vedení klubu mu to nechtělo umožnit. Zidane tak bouchl do stolu se slovy, že končí.

Vzdal se tak 24 milionů eur ročně (624 milionů korun), které si měl za dva roky vydělat. Místo toho se sbalil a s celou rodinou odjel na dovolenou, aby si pročistil hlavu od fotbalu. O nabídky se v budoucnu bát nemusí. Těch bude dost.

Trenér Realu Madrid Zinedine Zidane během utkání s Villarrealem
Trenér Realu Madrid Zinedine Zidane během utkání s Villarrealem

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze