VIP Sport

19. července 2018 • 05:00

Vyšpulená prdelka i rozcapený rozkrok. Wozniacká si užívá se snoubencem

###BLOK-TOP-VIDEA###

Razí heslo, že tenis není všechno. Bývalá světová jednička Caroline Wozniacká vypadla letos ve Wimbledonu už ve 2. kole, ale nějak moc ji to netrápí. Dánka z Londýna prchla do Itálie, kde se sluní se svým snoubencem Američanem Davidem Leem – bývalým hráčem NBA.Dokonale vypěstovaný a posekaný zelený trávník v All England Clubu vyměnila za vybetovaný a rozpálený plac s hotelovým bazén v italském Portofinu. Usměvavá Wozniacká byla v ohřáté vodě nadmíru spokojená, protože vedle sebe měla svého snoubence Davida Lee. Na lehátku zase tenistka špulila zadeček na sluníčko a dávala i nohy od sebe, aby se rovnoměrně opálila.

S vysokým basketbalistou si Wozniacká užívala romantických hrátek včetně nekonečného líbání a vzájemného hlazení. Toho si všímali i ostatní klienti z luxusního hotelu. Všichni tak mohli sledovat, jak moc se miluje tenhle slavný sportovní pár.

Caroline a její láska David Lee na dovolené
Caroline a její láska David Lee na dovolené

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud