VIP Sport

17. července 2018 • 18:00

Ženy mistrů světa: Pamela Andersonová má o 18 let mladšího obránce

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dobyli svět a usedli na fotbalový trůn. Francouzští fotbalisté mohou poděkovat nejen svému umu, taktickým dovednostem trenéra Didiera Deschampse, ale i svým krásným polovičkám. Právě skvělé rodinné zázemí je pro hráče to nejdůležitější. A kdo že jsou ty ženy nových šampionů?Nejznámější partnerkou je i ta nejstarší z nich. Padesátiletá americká herečka Pamela Andersonová chodí už přes dva roky s o 18 let mladším obráncem Adilem Ramim a osobně ho podpořila i na šampionátu v Rusku.

S ostatními partnerkami a manželkami se ale nestýkala. Možná je to rozdílným věkem, ale jinak dámy drží při sobě. Chodily na tribuny do společného sektoru a často to tam vypadalo spíše jak v dětském koutku. Francouzští fotbalisté jsou totiž plodní i mimo hřiště. Podívejte se do galerie na krásky, které mají mistři světa po svém boku.

Pamela Anderson na semifinále MS v Petrohradě
Pamela Anderson na semifinále MS v Petrohradě

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze