VIP Sport

25. července 2018 • 15:33

Posvatební párty fotbalisty Fábregase. Dorazili Messi, Suárez i Rosický!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Konečně se dočkali. Fotbalista Cesc Fábregas se v půlce května oženil se svou o 12 let starší partnerkou Daniellou Semaanovou. Pro své kamarády nyní uspořádal velkolepou posvatební párty. Slavní hosté kráčeli po červeném koberci a pózovali fotografům. Mezi účastníky luxusní akce byli Lionel Messi, Luis Suárez a dokonce i Tomáš Rosický.Bylo na čase. Fábregas žil se svou milou Daniellou přes sedm let jen na hromádce. Před skoro čtyřmi lety ji požádal o ruku, ale svatba se konala až letos v květnu a to už spolu mají tři potomky Liu, Capri a Leonarda. Jejich děti byly přítomné i na úterní „pařbě“ na ostově Ibiza, kde si Cesc se svou ženou pronajal přepychovou vilu na útesu s výhledem na středozemní moře.

Španěl z Chelsea, který hrál za Arsenal nebo Barcelonu, má spoustu slavných známých, a tak na akci dorazili jeho kamarádi z těchto velkoklubů jako Lionel Messi s manželkou Antonellou, Carlos Puyol se svou partnerkou Vanesou, John Terry se ženou Toni, Thierry Henry nebo Luis Suárez s manželkou Sofii Balbi.

Nechyběla ani česká stopa v podobě Tomáše Rosického, který ale podle dostupných fotografií nepřiletěl se svou krásnou manželkou Radkou. Bývalí spoluhráči z Arsenalu se potkali v červnu v Praze na Letné, kde se Rosický loučil se svou kariérou a mezi největší hvězdy ve fotbalové exhibici patřil právě Cesc Fábregas.

Kdyby si společně zahráli všichni sezvaní hosté i nyní na Ibize, byl by to určitě parádní fotbal.  

Messi s manželkou Antonellou a novomanželé Fabregas s Daniellou
Messi s manželkou Antonellou a novomanželé Fabregas s Daniellou

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze