VIP Sport

25. července 2018 • 15:33

Posvatební párty fotbalisty Fábregase. Dorazili Messi, Suárez i Rosický!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Konečně se dočkali. Fotbalista Cesc Fábregas se v půlce května oženil se svou o 12 let starší partnerkou Daniellou Semaanovou. Pro své kamarády nyní uspořádal velkolepou posvatební párty. Slavní hosté kráčeli po červeném koberci a pózovali fotografům. Mezi účastníky luxusní akce byli Lionel Messi, Luis Suárez a dokonce i Tomáš Rosický.Bylo na čase. Fábregas žil se svou milou Daniellou přes sedm let jen na hromádce. Před skoro čtyřmi lety ji požádal o ruku, ale svatba se konala až letos v květnu a to už spolu mají tři potomky Liu, Capri a Leonarda. Jejich děti byly přítomné i na úterní „pařbě“ na ostově Ibiza, kde si Cesc se svou ženou pronajal přepychovou vilu na útesu s výhledem na středozemní moře.

Španěl z Chelsea, který hrál za Arsenal nebo Barcelonu, má spoustu slavných známých, a tak na akci dorazili jeho kamarádi z těchto velkoklubů jako Lionel Messi s manželkou Antonellou, Carlos Puyol se svou partnerkou Vanesou, John Terry se ženou Toni, Thierry Henry nebo Luis Suárez s manželkou Sofii Balbi.

Nechyběla ani česká stopa v podobě Tomáše Rosického, který ale podle dostupných fotografií nepřiletěl se svou krásnou manželkou Radkou. Bývalí spoluhráči z Arsenalu se potkali v červnu v Praze na Letné, kde se Rosický loučil se svou kariérou a mezi největší hvězdy ve fotbalové exhibici patřil právě Cesc Fábregas.

Kdyby si společně zahráli všichni sezvaní hosté i nyní na Ibize, byl by to určitě parádní fotbal.  

Messi s manželkou Antonellou a novomanželé Fabregas s Daniellou
Messi s manželkou Antonellou a novomanželé Fabregas s Daniellou

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze