VIP Sport

27. července 2018 • 05:00

Energie od lásky! Schick řádí v přípravě AS, sexy přítelkyně mu fandí u hřiště

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

O místo na slunci se momentálně (velmi úspěšně) pere na druhé straně zeměkoule, sám na to ale Patrik Schick rozhodně není! Do San Diega, kde se útočník AS Řím ve středu v noci při prohře 1:4 parádně trefil do sítě Tottenhamu, totiž dorazila i jeho láska Hanka.Schickova krásná přítelkyně vyrazila na dovolenou na západní pobřeží Spojených států, s kamarádkou si nenechala ujít ani mač svého miláčka. A protože měla exkluzivní místa hned za lavičkou AS Řím, Patrik její hlasitou podporu rozhodně nepřeslechl!

Schickovi se navíc v přípravě s Tottenhamem dařilo. Římský celek sice prohrál 1:4, český forvard ale vstřelil jedinou branku svého týmu. Navíc parádním způsobem, když se ve vápně šikovně zbavil hned několika protihráčů a přesně zavěsil.

Přítomnost krásné přítelkyně Hanky mu tak na tréninkovém kempu za oceánem evidentně velice svědčí...

Přítelkyně Patrika Schicka Hanka sledovala utkání AS Řím na turné v USA, kde se její milý trefil do sítě Tottenhamu, blízko u střídačky římského klubu spolu s kamarádkou
Přítelkyně Patrika Schicka Hanka sledovala utkání AS Řím na turné v USA, kde se její milý trefil do sítě Tottenhamu, blízko u střídačky římského klubu spolu s kamarádkou

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze