VIP Sport

27. července 2018 • 18:45

Drsný útok lupičů na Djokovičovu rodinu: Dědečka unesli a přivázali ke sloupu v poli!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Okradli ho, unesli a nechali přivázaného ke sloupu elektrického vedení v kukuřičném poli. Koho? Dědečka Jeleny, manželky tenisty Novaka Djokoviče (31).Miloslav Radisavljevič (85) se stal doma v srbském Ljigu terčem loupežného přepadení! Dva maskovaní muži ho přepadli v domě a sebrali mu mobilní telefon a 220 eur (asi 5600 korun).

Ani pak se s ním zloději nepárali. Nezraněného starce našla policie připoutaného u sloupu v několik kilometrů vzdáleném poli. Podle starosty Ljigu Dražana Lazareviče šlo o nepovedený pokus o únos.

Jelena Ristič, přítelkyně Novaka Djokoviče
Jelena Ristič, přítelkyně Novaka Djokoviče

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze