VIP Sport

27. července 2018 • 17:09

Z ledu na sluníčko: rychlobruslařka Erbanová sundala kombinézu!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jak vypadá příprava rychlobruslařek v horkém létě? Názornou ukázku předvedla bronzová olympionička ze sprintu Karolína Erbanová (25). Kombinéza pryč, na sebe plavky. Start, sprint a skok do bazénu…Zvyky jsou zvyky. Takže se nemůže startovat bez výstřelu. Proto si Karolína svůj skok i náležitě odpočítala. „Připrav se ke startu. Tři, dva, jedna…,“ hlásila Erbanová před letem do chladivé vody.

Na led si bude muset rychlobruslařská sprinterka ještě chvíli počkat. Rozhodně bude mít na co navazovat. Letos přivezla bronz z olympiády na trati 500 metrů. Ve stejné disciplíně před rokem brala zlato na evropském šampionátu.

Erbanová dovádí u bazénu.
Erbanová dovádí u bazénu.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze