VIP Sport

31. července 2018 • 19:30

Milenka slavných fotbalistů! Vyšpulila intimní partie, kdo jí prošel postelí?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Její kanceláří je pláž a do práce chodí jen v titěrných plavkách. Italská sexbomba Claudia Romani se neustále fotí na břehu oceánu a odvážné snímky vystavuje celému světu. Většinou jsou s fotbalovou tématikou, protože vnadná dáma tento sport a především jeho aktéry miluje.Modelka Claudia Romani se proslavila jako účastnice několika italských reality show. Mezi její milence patřil dokonce někdejší fotbalista AC Milán Filippe Inzaghi. A nejen on měl to „štěstí“, že skončil v náručí této vnadné dámy. Claudia je na fotbalisty zatížena a ráda se nechá zvěčňovat fotografy s míčem v ruce nebo s upnutým dresem.

Jen není moc klubově ani národnostně věrná. Na letošním mistrovství světa Romani fandila Anglii, Chorvatsku i Francii. Co jí také zbývalo, když se její krajané na šampionát do Ruska nekvalifikovali. Snad je alespoň věrná svému snoubenci Chrisovi, který je paradoxně milovníkem hokeje a jeho amatérským hráčem.

Claudia Romani se ráda předvádí
Claudia Romani se ráda předvádí

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze