VIP Sport

31. července 2018 • 19:30

Milenka slavných fotbalistů! Vyšpulila intimní partie, kdo jí prošel postelí?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Její kanceláří je pláž a do práce chodí jen v titěrných plavkách. Italská sexbomba Claudia Romani se neustále fotí na břehu oceánu a odvážné snímky vystavuje celému světu. Většinou jsou s fotbalovou tématikou, protože vnadná dáma tento sport a především jeho aktéry miluje.Modelka Claudia Romani se proslavila jako účastnice několika italských reality show. Mezi její milence patřil dokonce někdejší fotbalista AC Milán Filippe Inzaghi. A nejen on měl to „štěstí“, že skončil v náručí této vnadné dámy. Claudia je na fotbalisty zatížena a ráda se nechá zvěčňovat fotografy s míčem v ruce nebo s upnutým dresem.

Jen není moc klubově ani národnostně věrná. Na letošním mistrovství světa Romani fandila Anglii, Chorvatsku i Francii. Co jí také zbývalo, když se její krajané na šampionát do Ruska nekvalifikovali. Snad je alespoň věrná svému snoubenci Chrisovi, který je paradoxně milovníkem hokeje a jeho amatérským hráčem.

Claudia Romani se ráda předvádí
Claudia Romani se ráda předvádí

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze