VIP Sport

4. srpna 2018 • 20:20

Často mu je nevěrná! S kým je přítelkyně závodníka Abrahama před startem Velké ceny?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Stojí na stejné trati, ale přesto jsou každý s někým jiným. Motocyklový závodník Karel Abraham chodí s Hanou Vágnerovou, která je letošní finalistkou Miss Czech republic. Modelka pracuje na závodech jako hosteska a nad jezdcem před startem drží v sexy oblečení deštník. Cizí krásku má po svém boku zase její partner Abraham.  Seznámili se během propagace módní značky. Karel Abraham si Vágnerovou vybral z katalogu, aby mu dělala parťačku pro reklamní focení. „Po focení mě pak uháněl,“ prozradila modelka, která pracuje jako hosteska během závodů MotoGP.

Abraham s přítelkyní Hankou
Abraham s přítelkyní Hankou

„Někdy držím deštník nad Karlem, ale mnohem víc nad jeho soupeři. Šest let pracuju pro Ducati, takže na závody létám s Karlem. Celý týden se o něj starám a o víkendu si „odskočím“ do práce. Letos na startu často stojím u Jorge Lorenza,“ řekla Vágnerová. Její cíl je dostat se do světové modelingové soutěže a právě účast na Miss Czech republic má být klíčem k úspěchu.

„Je to moje poslední velká příležitost,“ upozornila Vágnerová. Už nyní je ale světoběžnice. Vždyť s Abrahamem žije střídavě v Brně a Monaku, kde má závodník hlášený trvalý pobyt.

„Trávím v Monaku dost času a je to pro mě odpočinkové místo. Když jsem totiž v Brně, vždycky je tu hodně zařizování a schůzek. Se mnou v domě bydlí třeba Mick Doohan, bývalý skvělý závodník. Teď si píšeme s Tomášem Berdychem, že se musíme potkat,“ uvedl Abraham.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze