VIP Sport

4. srpna 2018 • 17:17

Jako jeden z mála ví, jak je na tom Schumacher. Přítel promluvil!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

To ticho kolem něj je strašlivé. Nejbližší rodina a okolí legendárního pilota formule 1 Michaela Schumachera nechce o jeho zdravotním stavu mluvit. Od vážné nehody na lyžích z prosince 2013 se tak o stavu sedminásobného mistra světa skoro nic neví. Nyní však promluvil jeho velký přítel.Slavili spolu největší úspěchy ve formuli 1. Bývalý šéf stáje Ferrari Jean Todt má velmi blízko ke svému někdejšímu závodníkovi. Byl dokonce jedním z prvních lidí mimo rodinu, kdo navštívil Schumachera po vážné nehodě v nemocnici.

Před nehodou. Schumacher bral často manželku Corinnu do společnosti
Před nehodou. Schumacher bral často manželku Corinnu do společnosti

Dodnes Todt chodí německého závodníka pravidelně navštěvovat a jako jeden z mála lidí na celém světě ví, jak na tom Michael doopravdy je.

„Je obklopený rodinou a jejich láskou. Jsem velmi poctěný, že mám k němu přístup, ale jeho zdraví je jeho soukromá věc a měli bychom nechat Schumachera žít v pokoji jeho život,“ vzkázal Jean Todt přes argentinský deník La Nación.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze