VIP Sport

8. srpna 2018 • 18:20

Reprezentant Kalas má milionovou káru. Vybral stejný vůz, jakým boural Limberský

Autor:

Kde bude hrát, pořádně neví, ale rozhodně se na novou adresu fotbalový bek Tomáš Kalas (25) sveze pěknou károu. Pořídil si totiž sněhově bílé bentley. „Vítej do naší rodiny,“ napsal si Kalas k fotce nového čtyřkolového miláčka na instagramovém účtu.Chlubit se má čím. Cena jeho Continental GT se aktuálně pohybuje kolem 156 tisíc liber (asi 4,5 milionu korun). Jenže pozor. Tahle kára se lehce rozbíjí. Podobné žihadlo totiž před třemi lety v opilosti rozmlátil David Limberský. Srážka s lampou ho tehdy na opravách vyšla na 1,5 milionu korun.

Jak popisuje výrobce svoji chloubu a nového Kalasova miláčka? „Poskytuje bezkonkurenční jízdní zážitek, komfort a naprostou radost. Jeho 6litrový motor zrychlí z 0 na 100 za 3,7 sekundy. Nejvyšší rychlost je 333 km/h,“ píše se v propozicích k autu.

Nadupané bentley Continental GT.
Nadupané bentley Continental GT.

Luxus se dá čekat i v interiéru. Přední sedačky jsou elektricky nastavitelné v 18 polohách, mají vyhřívání, ochlazování i masážní funkci. Kůži v kabině i koberce může mít zájemce v patnácti a dřevěnou dýhu v osmi barvách.

Kam ho nové fáro doveze, zatím zřejmě neví ani Kalas sám. Zatím zůstává v kádru Chelsea, se kterou odjel i na americké turné. Dá se ale čekat, že do sezony naskočí v jiném dresu.

Největším zájemcem je údajně druholigový Fulham, za který odkopal minulý ročník. Jenže tam byl jen na hostování. „Chtěl bych se hlavně po sedmi letech lítání po hostováních někde usadit a konečně přestoupit napořád,“ říkal na začátku přípravy český bek.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze