VIP Sport

10. srpna 2018 • 13:26

Bývalý cyklista Ullrich byl zatčen. Vymkla se mu party s prostitutkou

Autor: ,

Bývalý německý cyklista Jan Ullrich byl dnes ve Frankfurtu nad Mohanem zatčen kvůli podezření z ublížení na zdraví. Olympijský šampion a vítěz Tour de France se podle deníku Bild dostal v luxusním hotelu do konfliktu s prostitutkou.Čtyřiačtyřicetiletý Ullrich údajně s ženou nejprve slavil a poté se zábava vymkla kontrole. Na místě pak bývalou hvězdu zpacifikovali policisté a odvezli na stanici. Zda na něj bude uvalena vazba, ještě nebylo určeno.

Ullrich se vrátil do Německa z Mallorky, kde byl o víkendu zadržen za násilné vniknutí do domu svého krajana, známého herce Tila Schweigera. Někdejší dopingový hříšník následně přiznal, že je závislý na drogách, a hodlal v Německu nastoupit na léčení.

Rostocký rodák Ullrich nemá konflikty se zákonem poprvé. Loni ve Švýcarsku dostal podmíněný trest na 21 měsíců za nehodu v opilosti z roku 2014.

Cyklista Jan Ullrich přiznal po dalším prohřešku, že nemá život úplně pod kontrolou
Cyklista Jan Ullrich přiznal po dalším prohřešku, že nemá život úplně pod kontrolou

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze