VIP Sport

10. srpna 2018 • 13:26

Bývalý cyklista Ullrich byl zatčen. Vymkla se mu party s prostitutkou

Autor: ,

Bývalý německý cyklista Jan Ullrich byl dnes ve Frankfurtu nad Mohanem zatčen kvůli podezření z ublížení na zdraví. Olympijský šampion a vítěz Tour de France se podle deníku Bild dostal v luxusním hotelu do konfliktu s prostitutkou.Čtyřiačtyřicetiletý Ullrich údajně s ženou nejprve slavil a poté se zábava vymkla kontrole. Na místě pak bývalou hvězdu zpacifikovali policisté a odvezli na stanici. Zda na něj bude uvalena vazba, ještě nebylo určeno.

Ullrich se vrátil do Německa z Mallorky, kde byl o víkendu zadržen za násilné vniknutí do domu svého krajana, známého herce Tila Schweigera. Někdejší dopingový hříšník následně přiznal, že je závislý na drogách, a hodlal v Německu nastoupit na léčení.

Rostocký rodák Ullrich nemá konflikty se zákonem poprvé. Loni ve Švýcarsku dostal podmíněný trest na 21 měsíců za nehodu v opilosti z roku 2014.

Cyklista Jan Ullrich přiznal po dalším prohřešku, že nemá život úplně pod kontrolou
Cyklista Jan Ullrich přiznal po dalším prohřešku, že nemá život úplně pod kontrolou

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko 1:2
, Liberec - Bohemians 1905 1:1Zlín - Teplice 1:0, Ml. Boleslav - Opava 6:1, Slavia - Jablonec 0:2, Karviná - Plzeň 0:1, Sparta - Příbram 2:2, Olomouc - Baník Ostrava 1:4
Klasická verze
Mobilní verze