VIP Sport

12. srpna 2018 • 17:55

Nedvěd o budoucnosti v Juventusu: Už mě to unavuje, ulevil si

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zpráva, že do vedení Juventusu má namířeno legenda legend Zinedine Zidane (46), měla znamenat jediné: V klubu po 16 letech končí Pavel Nedvěd (45). Český internacionál to teď ale důrazně popřel!„Už mě to unavuje! Není to pravda, na mé roli a působení v Juventusu se vůbec nic nezměnilo,“ řekl »Méďa« ústy svého právníka Bronislava Šeráka. „Pavel se na mne obrátil a chtěl tyto spekulace vyvrátit. Stále zůstává viceprezidentem Juventusu,“ dodal Šerák.

Je ale pravdou, že důležitých rozhodnutí »Staré dámy« (třeba o příchodu Cristiana Ronalda) se Nedvěd osobně neúčastnil – tou dobou byl s rodinkou v Americe na dovolené.

Pavel Nedvěd před zápasem hecoval fanoušky Juventusu
Pavel Nedvěd před zápasem hecoval fanoušky Juventusu

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze