VIP Sport

11. srpna 2018 • 15:13

Boxer Kličko po rozchodu se snoubenkou nestačí zírat: Majetek mu mizí pod rukama!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tohle mělo být jejich hnízdečko lásky. Slavný ukrajinský boxer Vladimir Kličko a americká herečka Hayden Panettiereová si před pěti lety pořídili přepychový dům v Nashvillu za milion dolarů (22 milionů korun). Po jejich rozchodu se nemovitosti zbavují a chtějí na tom pořádně vydělat.Čtyři ložnice, pět koupelen, bazén, sauna, posilovna a hlavně domácnost ovládaná přes iPad. Dům postavený v roce 2012 nabízí veškerý komfort, a proto se do něj slavný pár zamiloval. Dost možná v něm byla počata i jejich dcera Kaya.

Po zásnubách Klička a Panettiereové však nenásledovala svatba, ale překvapivě rozchod. Drobná blondýnka se poslední dobou začala objevovat po boku vysokého mladíka a všem bylo jasné, že s ukrajinským boxerem skončila.

Proto se začali zbavovat i společného majetku a na seznamu je právě i dům v Nashvillu, který nyní chtějí prodat za 1 650 000 dolarů (36 milionů korun). Na nemovitosti by po pěti letech od koupě vydělali přes 14 milionů korun. Teď už jen musejí najít kupce.

Dům slavného boxera a hollywoodské herečky, který je nyní na prodej
Dům slavného boxera a hollywoodské herečky, který je nyní na prodej

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze