VIP Sport

13. srpna 2018 • 05:00

Fotí Berdych sexy Ester tajně? V Řecku zaměřuje její prdelku v titěrných bikinách

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Kvůli bolavým zádům nemůže na kurty, a tak je léčí pěkně v teple s manželkou u moře. Tenista Tomáš Berdych (32) si s nádhernou Ester (25) vychutnává chvíle volna v Řecku, kde na ní on, domorodci i ostatní turisté mohou oči nechat!Ester se na ostrově Mykonos rozhodně nestydí, vždyť se svojí postavou si může dovolit vyjít na pláž jen v titěrných bílých bikinách. Svou prdelku, kterou zaměřoval šikovný fotograf v hotelové ložici, dokonce ukázala i fanouškům na Instagramu!

A rehabilitující Berdych? Ten si třicetistupňové pařáky na jihu Evropy moc užívá. Nejen že zvládá sexy focení své ženy, Řecku totálně propadl. „Zamilovali jsme si to tady,“ říká český tenista, který se chce po vleklých zraněních už příští měsíc vrátit na kurty.

Takhle se Ester vystavuje v Řecku.
Takhle se Ester vystavuje v Řecku.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud