VIP Sport

13. srpna 2018 • 21:30

Slavný „mercedes“ Švancara: Aby Matoušek nedopadl ve Slavii jako já!

Autor:

Udělal dobře? Kromě pochvalných slov na adresu talentovaného fotbalisty Jana Matouška, někdejší útočník Petr Švancara v talkshow Tiki Taka na O2 TV sport varoval, že přestup z Příbrami do Slavie pro něj může být špatně zvolená cesta. Švancara má s nepovedeným angažmá v Edenu vlastní zkušenosti.



Stal se nejsledovanější postavou Fortuna ligy. Příbramský záložník Jan Matoušek předvádí ve dvaceti letech na českých hřištích velkou show. Dvacetiletého fotbalistu si navíc za 40 milionů korun koupila Slavia jako velkou posilu a příslib do budoucna.

Tiki Taka: Švancara a spol. o Matouškovi a přestupu do Slavie
1080p 720p 360p

„Hlavně ho nechte hrát někde alespoň dva roky. Já jsem taky přestal hrát, když jsem přišel do Slavie. On stál ale ještě o 10 milionů víc,“ říká bývalý útočník Petr Švancara. Ten o sobě tehdy prohlásil, že je jako mercedes, který ve Slavii pořádně nevyjel z garáže a většinu angažmá u sešívaných proseděl na střídačce.

„Slavie je směrem dopředu plná a bojím se, že si Matoušek sedne na lavičku. Musí si vybojovat, aby hrál a neseděl. Je to obrovský talent českého fotbalu, ale ať je třeba v Příbrami ještě rok a vykope se,“ radí na dálku mladému záložníkovi zkušený Švancara.

Příbram - Dukla: Další krásné sólo Matouška, Slepička uklízel do prázdné
720p 360p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinud



Klasická verze
Mobilní verze