VIP Sport

13. srpna 2018 • 21:30

Slavný „mercedes“ Švancara: Aby Matoušek nedopadl ve Slavii jako já!

Autor:

Udělal dobře? Kromě pochvalných slov na adresu talentovaného fotbalisty Jana Matouška, někdejší útočník Petr Švancara v talkshow Tiki Taka na O2 TV sport varoval, že přestup z Příbrami do Slavie pro něj může být špatně zvolená cesta. Švancara má s nepovedeným angažmá v Edenu vlastní zkušenosti.Stal se nejsledovanější postavou Fortuna ligy. Příbramský záložník Jan Matoušek předvádí ve dvaceti letech na českých hřištích velkou show. Dvacetiletého fotbalistu si navíc za 40 milionů korun koupila Slavia jako velkou posilu a příslib do budoucna.

Tiki Taka: Švancara a spol. o Matouškovi a přestupu do Slavie
1080p 720p 360p

„Hlavně ho nechte hrát někde alespoň dva roky. Já jsem taky přestal hrát, když jsem přišel do Slavie. On stál ale ještě o 10 milionů víc,“ říká bývalý útočník Petr Švancara. Ten o sobě tehdy prohlásil, že je jako mercedes, který ve Slavii pořádně nevyjel z garáže a většinu angažmá u sešívaných proseděl na střídačce.

„Slavie je směrem dopředu plná a bojím se, že si Matoušek sedne na lavičku. Musí si vybojovat, aby hrál a neseděl. Je to obrovský talent českého fotbalu, ale ať je třeba v Příbrami ještě rok a vykope se,“ radí na dálku mladému záložníkovi zkušený Švancara.

Příbram - Dukla: Další krásné sólo Matouška, Slepička uklízel do prázdné
720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud