VIP Sport

16. srpna 2018 • 05:00

Z Federerovy Mirky se stává módní ikona: V posledních měsících se vážně snaží!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Po čtyřech dětech se nedají čekat zázraky, takže po manželce Rogera Federera (36) nikdo nemůže chtít, aby chodila po modelingových molech a měla postavu jako z plakátu. Přesto Mirka (40) pokaždé, když přijde na tribunu, zastíní jakoukoliv tenisovou partnerku! Jako třeba při Švýcarově návratu na kurty před US Open…Turnaj co turnaj můžou fanoušci vidět Mirku, jak sedí na tribuně a mačká palce svému dokonalému hrdinovi. A jak on dokáže porážet soupeře, ona vytahuje trumfy ze svého šatníku a mezi tenisovými krasavicemi vyniká.

Nebývalo zvykem, že by žena Federera zářila v nejnovějších kolekcích od nejznámějších módních návrhářů, měla dokonale upravené vlasy a na obličeji make-up. Jenže poslední měsíce na sobě pracuje a vizuálně je to sakra znát! Že by své lásce chtěla ukázat, že na pátého potomka ještě není pozdě?

Naposledy Mirka zaujala při Rogerově návratu po pauze, kdy si dovolil vynechat antukovou část sezony. Dva týdny před startem US Open se Švýcar představil na turnaji Cincinnati Masters a hravě si poradil s Polákem Gojowczykem (6:4, 6:4). Jeho milovaná na vše dohlížela sladěná do růžové!

Wimbledon okouzlila snad jako nikdy. V All England Clubu vypadala, že má o několik kilo méně a její námořnický obleček jí fantasticky padnul. Výsledek? Zdálo se, že je o několik let mladší, což muselo potěšit i samotného Federera…

Na turnaji Cincinnati Masters se Mirka oblékla do růžové.
Na turnaji Cincinnati Masters se Mirka oblékla do růžové.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud