VIP Sport

19. srpna 2018 • 17:00

Řítí se na Martinu Sáblíkovou finanční pohroma? Může přijít o miliony!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bylo by to pro ni hodně nemilé. Trojnásobnou olympijskou vítězku v rychlobruslení Martinu Sáblíkovou od roku 2005 sponzoruje nizozemská finanční společnost, která má na její kombinéze logo na nejhodnotnějších pozicích – na hlavě a rameni. Firma ale příští rok opustí český trh. Sáblíková tak zřejmě přijde o miliony korun!Přišlo to jako blesk z čistého nebe. Nizozemská společnost Aegon, která v Česku spravuje investiční životní pojištění desítkám tisíc klientů, odchází z tuzemského trhu. Sáblíkovou movitá firma sponzoruje od dob, kdy ještě trénovala na zamrzlých rybnících a teprve se chystala na první olympijské hry v Turíně před 12 lety.

Martina Sáblíková se bála, že odjede bez medaile - bere stříbro
Martina Sáblíková se bála, že odjede bez medaile - bere stříbro

Za celou dobu spolupráce si česká rychlobruslařka přišla na desítky milionů korun. Tomu může být nyní konec. „Martinu nadále podporujeme. Převod akcií bude dokončen v roce 2019, do té doby jsme stále dvě samostatné společnosti,“ řekla deníku Sport mluvčí Aegonu Eva Krutáková.

Aegon se dohodl na prodeji akcií svých společností v České republice a na Slovensku společnosti NN. Není vůbec jisté, že tato finanční skupina bude chtít Sáblíkovou sponzorovat. „Co se bude dít po uzavření akvizice, zatím není rozhodnuto,“ dodala mluvčí Krutáková.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud