VIP Sport

17. srpna 2018 • 17:07

Zachraňuje cyklista Sagan po rozchodu manželství? Se ženou zase spolu!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Uplynul měsíc, kdy cyklista Peter Sagan (28) během Tour de France oznámil rozchod s manželkou Katarínou (30). Jenže se zdá, že zařadil zpátečku! Byl nachytaný, jak s rodinkou dovádí »doma« v Monaku.Rozpálené pláže v Monte Carlu, moře. Tady si Peter, Katarína a jejich synek Marlon užívají léto, jako by se nechumelilo. Jako by neplatila slova, kterými Sagan v červenci šokoval během třítýdenního cyklistického maratonu, který končil v Paříži.

„Po dlouhé debatě jsme s Katkou dospěli k názoru, že by bylo mnohem lepší, kdybychom se jako pár rozešli,“ sdělil tehdy playboy z Žiliny.

Jak si tedy vysvětlit šokující fotky, které zveřejnil slovenský deník Plus Jeden Deň? Peter a Katarína na nich vypadají jako bezchybní rodiče, koupou se v moři s jejich desetiměsíčním prckem... A tomu, že pohledná blondýnka manželství ještě definitivně neodpískala, napovídá i fakt, že pořád nosí snubní prsten.

Má to být pokus o návrat, nebo jen důkaz toho, že se rozcházejí v míru? „Cítíme, že bychom měli v našich životech pokračovat jako dobří přátelé,“ řekl Sagan před měsícem. Jaká je skutečnost, asi ukáže až čas.

Katarína manžela Petera Sagana podporovala téměř na každém závodě.
Katarína manžela Petera Sagana podporovala téměř na každém závodě.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud