VIP Sport

20. srpna 2018 • 12:56

Ukrývala ho před celým světem i před rodiči! Osobní tajemství tenistky Šafářové

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tajila ho před celým světem. Ani rodiče o něm nevěděli! Teď ho ale tenistka Lucie Šafářová (31) poprvé nechtěně odhalila. Její první tetování nezůstalo ukryto…Respektive to byl její kanadský kouč Rob Steckley, který malůvku na pravém boku české hráčky ukázal světu. Na Instagram totiž nahrál video s Luckou, kterým láká na nadcházející US Open (startuje už za týden). A protože »Šafina« trénuje jen v kraťáskách a podprsence, byla její kérka k nepřehlédnutí!

Šafářová přitom dřív o tetování nechtěla ani slyšet. Přemluvila ji až velká deblová parťačka Bethanie Mattek-Sands (33), jež má sama tělo jako obrázek. „To ale patří k její osobnosti. Zatím má kytky na paži, ještě si chce nechat vytetovat zlatou medaili z olympiády,“ práskla na Američanku nedávno Lucka.

A co znamená její nová ozdoba, kterou několik měsíců úspěšně tajila i před vlastní rodinou? „Jde o symbol, který má pro mě osobní význam,“ culí se česká tenistka.

Tetování má pro Lucii osobní význam.
Tetování má pro Lucii osobní význam.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud