VIP Sport

22. srpna 2018 • 04:40

Maki poprvé o konci exparťačky Kiki: Zůstala zlost? Řekla něco úplně jiného

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Díky nim se v Česku proslavil beachvolejbal. Jenže zatímco Markéta »Maki« Sluková (30) na písku dál válí, Kristýna »Kiki« Kolocová (30) to minulý týden zabalila. A co na to její dlouholetá parťačka říká?„Je to škoda hlavně pro český beachvolejbal, protože jsme měly dva výborné týmy,“ pověděla Sluková. „Na druhou stranu tomu rozhodnutí rozumím. Ten náš sport není jednoduchý, je to hodně cestování, hodně práce. V tomhle ji chápu, asi si to promyslela a ví, co dělá,“ krčí Maki rameny.

A přestože se jejich pár před třemi lety ve zlém roztrhl, o Kristýně mluví jen v dobrém. „Já ji rozhodně do takzvaně normálního života po beachvolejbalu přeju jenom všechno nejlepší!“ tvrdí blondýnka s tím, že sama chce pokračovat minimálně do olympijských her 2020 v Tokiu.

Životní sezona!

Páté místo na londýnské olympiádě s Kiki? Pche! Životní sezonu prý Markéta Sluková zažila až letos po boku Báry Hermannové (27)! Společně si došly pro čtyři medaile a na týden se dokonce staly světovými jedničkami! „Konečně jsme našli náš herní styl a hrozně nás to baví,“ usmívá se Maki.

Rozchod úspěšného páru Markéta Sluková a Kristýna Kolocová má důsledky také pro jejich sponzory
Rozchod úspěšného páru Markéta Sluková a Kristýna Kolocová má důsledky také pro jejich sponzory

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze