VIP Sport

24. srpna 2018 • 19:44

Serena, královna New Yorku! Ale zapomeňte na to, že jde o tenisové US Open

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Americká tenistka Serena Williams (36) je evidentně nadčlověk. Doma má 11měsíční mimino, stihla se vrátit na kurty a ještě si k tomu před posledním grandslamem sezony US Open může dovolit »vedlejšáky«.V parném létě nechala malou Alexis Olympii chůvě a vyrazila do New Yorku, kde točila monstrózní reklamu na sluchátka Beats by Dre. Ač teploty dosahovaly astronomických hodnot, navlékli třiadvacetinásobnou grandslamovou šampionku do modré sametové róby, kterou zametala asfalt. Na hlavu dostala obří korunu, a tak vypadala v betonové džungli jako královna z exotické pohádky.

V následující scéně zase Serena dostala ulítlý kostým napůl růžový, napůl kožený, aby se o ni mohly přetahovat dva stylizované gangy. Těžko říct, jak bude vypadat výsledek, ale pro tutéž značku už točila v minulosti, tak to asi na zákazníky zafungovalo...

I když to může na první pohled vypadat, že kariéra legendární tenistku bere víc než mateřské povinnosti, nenechte se mýlit. Svou dcerku rozhodně nezanedbává! „Je to už 319 dní, co jsem porodila mé úžasné miminko a každičký z těchto dnů jsem strávila s ní. Mám takové štěstí,“ rozplývala se na svém twitterovém účtu.

Serena Williams, královna kurtů i amerických ulic!
Serena Williams, královna kurtů i amerických ulic!

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze