VIP Sport

25. srpna 2018 • 12:50

Rozvody hráčů NHL vyjdou pořádně draho: Těchto cifer se musí Plekanec bát!

Autor:
 • Dramatický rozvod Plekancových je šťavnatým soustem i pro kanadské noviny, ovšem v NHL taková bitva o miliony není úpúlnou vzácností. Čím víc hvězdy mají, tím víc zhrzené manželky požadují.Dramatický rozvod Plekancových je šťavnatým soustem i pro kanadské noviny, ovšem v NHL taková bitva o miliony není úpúlnou vzácností. Čím víc hvězdy mají, tím víc zhrzené manželky požadují.FOTO:

  Dramatický rozvod Plekancových je šťavnatým soustem i pro kanadské noviny, ovšem v NHL taková bitva o miliony není zas takovou vzácností. Rozvádí se mnoho hvězd, a čím víc mají peněz, tím víc samozřejmě zhrzené manželky požadují.

  Dlouhé štreky za zápasy a noci na hotelech, respektive po barech, bouřlivé oslavy vítězství nebo zapíjení proher… a to se málokdy obejede bez dámské společnosti. Zároveň jsou mužní a zámožní hráči oblíbeným terčem »zlatokopek«. Jiní si zase vezmou svou lásku ze střední, ale když prorazí do světa velkého hokeje, přestává jim to klapat. Zkrátka rozvody hvězdných hokejistů si nezadají ani s hollywoodskými manželstvími!

 • Martin Brodeur (46)

  Martin Brodeur jako vítěz Stanley Cupu z roku 2003Martin Brodeur jako vítěz Stanley Cupu z roku 2003

  Klub: New Jersey Devils, St. Louis Blues
  Úhrnný plat: 82 milionů dolarů (1,8 mld. Kč).

  Jeden z nejlepších brankářů historie si prožil také jeden z nejdražších rozvodů hokeje. A nejpikantnějších: spustil se totiž se švagrovou! Manželka Melanie Dubois totiž pozvala svého bratra a jeho ženu Genevieve Nault, ať s nimi bydlí a pomůžou jim s jejich čtyřmi dětmi. Genevieve se ovšem starala spíš o svého hostitele… Melanie to zjistila, manžel nezapíral, a tak požádala o rozvod roku 2003. Brodeur to nicméně ustál, po pár týdnech vyhrál Stanley Cup. Přesto ho rozvod »zabolel«: soudce rozhodl, že musí exmanželce dát přes 9 milionů dolarů (200 mil. Kč) a ročně platit 632 tisíc dolarů (14 mil. Kč) až do roku 2020 – to má maturovat nejmladší z dětí, Annabelle Antoinette (16). Byl to kompromis: zatímco DuBois chtěla peníze ještě o čtyři roky déle na dceřinu vysokou, Brodeur argumentoval, že do roku 2020 rozhodně hrát, a tedy tolik vydělávat, nebude. Skončil koncem roku 2014, teď dělá manažera v St. Louis Blues. Románek se švagrovou si však nevyčítá, po čase si ji vzal a mají další dítě.

 • Rod Brind‘Amour (48)

  Útočník Rod Brind´Amour se rozvedl s manželkou Kelle.Útočník Rod Brind´Amour se rozvedl s manželkou Kelle.

  Kluby: St. Louis Blues, Philadelphia Flyers, Carolina Hurricanes
  Úhrnný plat: 53 mil. dolarů (1,2 mld. Kč)

  Ve Filadelfii ho údajně manželka Kelle podváděla se slavnějším spoluhráčem Erikem Lindrosem. Podle jistých drbů mu to Rod nandal v šatně, konkrétně ho přetáhl židlí, jiné klevety říkaly, že Lindrose zkoušel umravnit jiný hráč. Tak jako tak, Letci brzy vyměnili Roda do Caroliny.

  Rozvod přišel až po pár letech. Napřed se dohodli na 15 000 dolarů měsíčně (čtyři miliony korun ročně), po pár letech Kapitán Hurikánů uspěl s odvoláním a snížením o třetinu: a to s argumentem, že by tři děti neměla exmanželka příliš rozmazlovat.

 • Richard Zedník (42)

  Slovák Richard Zedník se rozvedl s brunetkou Jessikou.Slovák Richard Zedník se rozvedl s brunetkou Jessikou.

  Kluby: Washington Capitals, Montreal Canadiens, New York Islanders, Florida Panthers
  Úhrnný plat: min. 13,7 mil. dolarů (303 mil. Kč)

  Slovenský útočník poznal quebeckou herečku Jessiku Welch, když hrál v Montrealu, vzali se roku 2005. Po čtyřech letech (a jednom dítěti) se však zase rozvedli; soud mu nařídil zaplatit milion dolarů (22,1 mil. Kč) hned plus 9 270 měsíčně na dceru. Advokát argumentoval, že Jessica musela opustit nadějnou kariéru, aby mohla být s Richardem v domácnosti.

  Za dva roky si Jessica vzala dalšího hokejistu, Dustina Pennera – a rozvedla se s ním po roce a půl.

 • Alexandr Radulov (32)

  Manželství nevydrželo ani ruskému střelci Alexandru Radulovovi.Manželství nevydrželo ani ruskému střelci Alexandru Radulovovi.

  Kluby: Nashville Predators, Montreal Canadiens, Dallas Stars
  Úhrnný plat: 17,4 mil. dolarů (385 mil. Kč) – to jen za NHL, mimo to hrál v KHL

  Manželství s gymnastkou Darjou Dmitrijevovou vydrželo jen dva roky, ač stihli přivést na svět synka. Na základě předmanželské smlouvy a dosavadních příjmů mu soud loni uložil zaplatit dva miliony dolarů (44,3 mil. Kč). Radulov ovšem prohnaně odkládal podpis nového kontraktu v Montrealu: právě aby soud nevzal v potaz nárůst jeho příjmů.

 • Tie Domi (48)

  Tvrďák Tie Domi prý zahýbal své ženě Leanne, tak se s ním rozvedla.Tvrďák Tie Domi prý zahýbal své ženě Leanne, tak se s ním rozvedla.

  Kluby: Toronto Maple Leafs, New York Rangers, Winnipeg Jets
  Úhrnný plat: 14,4 mil. dolarů (319 mil. Kč)

  Bouřlivák (jen dva hráči nasbírali v historii NHL víc trestných minut) podle všeho zahýbal své ženě Leanne často. Skandál z toho byl, až když si v Torontu začal se známou poslankyní a ministryní Belindou Stronach (52). To už manželka požádala o rozvod.  Manžel jí prý napřed nabízel dům za 1,5 milionu kanadských dolarů a další milion v penězích (dohromady 43 mil. Kč), pokud bude mlčet, aby neohrozila milenčinu kariéru. Leanne však odmítla, u soudu chtěla 45 000 dolarů (765 tis. Kč) pro sebe a jejich tři děti. Výslednou částku nezveřejnili.

 • Sheldon Souray (42)

  Sheldon Souray opustil krásnou manželku Angeliku.Sheldon Souray opustil krásnou manželku Angeliku.

  Kluby: New Jersey Devils, Montreal Canadiens, Edmonton Oilers, Dallas Stars, Anaheim Ducks
  Úhrnný plat: 39,9 mil. dolarů (884 mil. Kč)

  Obránce (a jeden z nejtvrdších střelců NHL) byl ženatý s fešnou Angelikou Bridges (47), která se blýskla v Pobřežní hlídce či v Playboyi. Její krása mu ale nestačila, kvůli jeho záletům a domácímu násilí požádala po pěti letech o rozvod. Chtěla 14 milionů (zhruba půlku jeho tehdejšího kontraktu), neví se, kolik dostala. Ještě po rozvodu se táhla bitva o péči o obě dcery. Sourayovi nevydrželo ani druhé manželství s celebritou – s wrestlingovou zápasnicí Kelly Kelly (31) se rozvedli po roce.

   

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud