VIP Sport

28. srpna 2018 • 18:41

Dusno ve studiu. Sparťan Šural a kouč Bohemians Hašek se do sebe pustili

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to zábavná televizní fotbalová talkshow, ale v jednu chvíli bylo ve studiu pořadu Tiki Taka pěkně dusno. Před kamerami se rozebíral páteční ligový zápas, ve kterém Sparta remizovala s Bohemians (1:1) a došlo k verbální přestřelce mezi útočníkem Sparty Josefem Šuralem a koučem Klokanů Martinem Haškem.Letenský kapitán Josef Šural dal v této sezoně už tři branky a jedna z nich je i ze zápasu s Bohemians, kdy se prosadil po standardní situaci, které předcházel faul odpískaný právě na Šurala.

Trenér Martin Hašek útočníka Sparty v televizním studiu kritizoval, že pád přifilmoval. „Já tam vidím faul. Možná někdo koukal na jiné záběry. Chtěl jsem přenést váhu na druhou nohu a Reiter mi ji podkopl. Chápu, že jde o Spartu, a proto se to řeší, ale problém bych v tom neviděl. Spíš kdybych byl trenérem, tak bych řešil tu zeď, která se jim rozestoupila,“ rýpl si Šural do kouče Haška, který to fotbalistovi hned vrátil.

„Reiter bránil špatně a dal šanci rozhodčímu, aby písknul faul. Pepa ucítil pohyb a přetočil se. V klidu to mohl ustát. Skáče takhle opakovaně. Takhle to hraje. Přihrává spoustu situací. Z mého pohledu je to špatně pro fotbal. Tohle své hráče neučím. Jsem proti tomu, aby se ve fotbalu filmovalo,“ důrazně odvětil Hašek.

Bohemians - Sparta: Šural poslal Letenské do vedení 1:0 po pochybném faulu
720p 360p

Tím ale přestřelka neskončila. Šural dostal prostor, aby reagoval a využil toho. „Vždycky hledám výhodu pro tým. Když to trenér řekne ještě pětkrát, půjdu odsud a budu věřit, že to faul nebyl. Když se něco furt opakuje, uvěříte tomu. Je to o té chytrosti, jestli toho využijete,“ tvrdil útočník Sparty. Chvíli před tím se ve studiu do Bohemians navezl, že toho dopředu moc nepředvedli. A opět si to Hašek nenechal líbit.

„Spartu jsme podle čísel výrazně přeběhali v zápase. Spartě se vymstilo, že bránili na 1:0. V Příbrami před tím chtěli přidat gól za stavu 2:1, ale naopak ho zase dostali. Obojí je s prominutím na hovno. Sympatičtější je, když se mužstva snaží dát gól. Sparta brání jednobrankový náskok a má dvacetinásobný rozpočet než Bohemka. To asi fanouškům příjemné není,“ dodal Hašek, jenž jako kouč Klokanů zatím ve všech třech vzájemných zápasech se Spartou neprohrál.

Hašek: S Maškem je to špatné, nenávist fanoušků vůči Spartě nám pomohla
720p 360p

Vízek prozradil, kdo chce koupit Krmenčíka. Kam půjde nejdražší české zboží?
1080p 720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud